Huawei Watch GT 2 Pro

Hodinky Huawei Watch GT 2 Pro dostávají novou aktualizaci

  • Vymazlené hodinky Watch GT 2 získávají nový update
  • Vylepšuje stabilitu systému a provoz na zamknuté obrazovce

Už za několik týdnů dojde k uvedení nových chytrých hodinek Watch 3 s operačním systémem Harmony OS. Huawei přesto nijak nepolevuje v podpoře svých starších modelů a v těchto dnech na Watch GT2 Pro posílá další aktualizaci.


Psali jsme: Aplikace z Google Play vstoupí do Huawei AppGallery rychleji


Huawei Watch GT2 Pro potěší nejen parádním designem, kterému vévodí krásné titanové tělo, ale také velice slušnou výdrží baterie a stále lepšími funkcemi. Dokládá to nová aktualizace, která je sice prozatím dostupná pouze v Číně, ale v nadcházejících dnech a týdnech se jí určitě dočkáme i v Evropě.

Nejdříve v Číně, v Evropě se zpožděním

Praxe je bohužel stále taková, že Huawei nejnovější firmware vždy posílá nejdříve na domácí trh. Teprve až po několika týdnech, pokud neobjeví nějaké zásadní nedostatky, zahájí aktualizaci globálních variant. A platí to i v případě nejnovějšího updatu. Nový firmware má označení 1.0.5.22 a podle výpisu změn přináší optimalizace pro zamknutý displej (pokud je aktivní PIN) a vylepšuje celkovou stabilitu systému Lite OS. Parádní zprávou je, že nový update míří i na model GT2.

Ciferník SwiftCZ pro hodinky Huawei Watch GT2 Pro
Ciferník SwiftCZ pro hodinky Huawei Watch GT2 Pro | foto: vlastní

Watch GT 2 Pro si lépe rozumí s iOS

Začátkem dubna obdrželi uživatelé hodinek Watch GT 2 Pro v Evropě novou aktualizaci softwaru 1.0.4.28, která přinesla vylepšení cvičebních režimů a další ciferníky v češtině (jeden z těch povedených se jmenuje SwiftCZ), anebo přepracovanou aplikaci Barometr, která nově dokáže poslat varování před výrazně špatným počasím. Hodinky se v aplikaci Počasí naučily také graficky zobrazovat východ a západ Slunce nebo fáze Měsíce.


Psali jsme: NÁVOD: Jak nastavit fotku místo ciferníku na hodinkách Huawei a Honor


A nedávný update potěšil i majitele telefonů iPhone. Umožnil jim totiž přes aplikaci Zdraví zdarma stahovat a instalovat nové ciferníky a zprovoznil kontinuální měření hodnoty SpO2, tedy automatické měření saturace krve kyslíkem.

Total
0
Shares