Honor Watch GS Pro

NÁVOD: Jak nastavit fotku místo ciferníku na hodinkách Huawei a Honor

  • Ciferníky na hodinkách Huawei a Honor umí měnit kde kdo
  • Už jste ale slyšeli o tom, že na displeji můžete mít také vlastní fotku?

Chytré hodinky od společností Huawei a Honor jsou v České republice hodně populární. A možná sami ve svém okolí znáte někoho, kdo na zápěstí nějaké nosí. V dnešním návodu vám ukážeme, jak na displeji (hodinek/náramku) nastavit libovolnou fotografii z galerie vašeho telefonu.


Psali jsme: Huawei Watch 3 s Harmony OS napodobí Apple Watch


Přednastavené ciferníky jsou sice fajn a některé kvalitní lze také dodatečně stáhnout v aplikaci Zdraví (Health), ale fotografie, se kterou vás pojí vzpomínky, je něco úplně jiného. O tom není třeba vést dlouhé diskuze. Všichni se na tom nejspíše shodneme.

Samotný proces nastavení fotky místo běžného ciferníku je jednoduchý a zabere maximálně několik minut. Kromě chytrých hodinek (náramku) budete potřebovat také smartphone a aplikaci Zdraví. Tu najdete v obchodu Google Play a Huawei AppGallery, odkud si ji můžete zdarma stáhnout.

Otevřete aplikaci Huawei Health, zvolte záložku Zařízení a vyberte některý ze spárovaných hodinek/náramků. Poté přejděte do nabídky Ciferníky => Další => Moje a klepněte na možnost Galerie. Klepněte na symbol + a vyberte, zda chcete nahrát obrázek z galerie telefonu nebo pořídit novou fotografii. Poté vyberte požadovaný obrázek a zvolte Uložit. Najednou lze na displej hodinek nahrát maximálně 5 obrázků,  mezi kterými lze přepínat ťuknutím na displej.

Total
0
Shares