Watch GT2e

Chytré hodinky Huawei si lépe rozumí s iOS, umí nové ciferníky

  • Hodinky řady Watch GT 2 nově varují před počasím a dostaly nové ciferníky
  • Update udělá radost také majitelům telefonů Apple iPhone

Pro chytré hodinky  společnosti Huawei řady Watch GT 2 je dostupný nový firmware. Nepřináší nic menšího než zásadní vylepšení pro uživatele s chytrými telefony iPhone, ale na novinky se mohou těšit i lidé s Androidem a platformou HMS.


Psali jsme: Aplikace z Google Play vstoupí do Huawei AppGallery rychleji


Hodinky Huawei si lépe rozumí s jablečnými mobily

Nová aktualizace udělá radost zejména majitelům hodinek Huawei s telefony iPhony. Díky nové aktualizaci lze totiž nyní přes aplikaci Zdraví zdarma stahovat a instalovat nové ciferníky i na hodinky propojené s mobily značky Apple.

Dosud byla tato funkce vyhrazena pouze pro uživatele titanového modelu Watch GT2 Pro. Nyní se to konečně změnilo. A když už hovoříme o těchto špičkových hodinkách, tak poslední aktualizace pro hodinky GT 2 Pro propojené s telefony na iOS přinesla mimo jiné i kontinuální měření hodnoty SpO2, tedy automatické měření saturace krve kyslíkem.

České ciferníky

Není bez zajímavosti, že mezi bezplatnými ciferníky naleznou zájemci i několik českých – nejnovější ciferník v češtině se jmenuje SwiftCZ. V následujících týdnech budou uživatelé mobilů s operačním systémem Android moci začít využívat také obchod s placenými ciferníky, stejně jako už nyní mohou majitelé HMS telefonů Huawei.

Po aktualizace doznala změn i aplikace Počasí. Nyní hodinky graficky zobrazují východ a západ Slunce nebo fáze Měsíce. Vylepšení se týkají i aplikace Barometr, která nově dokáže poslat varování před výrazně špatným počasím.

Watch GT2 Pro
Watch GT2 Pro a aplikace kalkulačka | foto: Huawei

Psali jsme: NÁVOD: Jak nastavit fotku místo ciferníku na hodinkách Huawei a Honor


Stahujte přes appku Zdraví

Nový firmware pro hodinky Watch GT 2 nese nový firmware označení 1.0.12.12, pro sportovní Watch GT2e je to 1.0.7.16.  Pokud jste si některé z hodinek Huawei právě koupili, výrobce doporučuje aplikaci Zdraví stahovat přímo z obchodu AppGallery, kde uživatelé najdou vždy její nejaktuálnější verzi.

Total
60
Shares