Xiaomi Redmi Note

Telefony Xiaomi Redmi Note jsou prodejní superhit. Někdy ale přináší nečekané problémy

 • Populární čínská značka Xiaomi může být spokojená
 • Na internetu oznámila, že prodala obrovské množství telefonů Redmi Note

Společnost Xiaomi má pořádný důvod k oslavě. Za více než sedm let už prodala více než 240 milionů chytrých telefonů Redmi Note. Působivým výsledkem se pochlubila na svém oficiálním twitterovém účtu.


Nepřehlédněte: Čekáte na MIUI 13 a Android 12? Tyhle telefony Xiaomi jsou další na řadě


Jsou levné a s dobrou výbavou

Chytré telefony značky Redmi jsou mezi uživateli extrémně populární. Ano, jsou to právě ty, které čas od času explodují, a to i v Česku. Informovali jsme o tom zde a zde.

Na peněženky zákazníků útočí skvělým poměrem ceny a výkonu. A tomu se dá mnohdy jen stěží odolat. V podstatě se dá říct, že to jsou cenově níže položené rebrandované modely Xiaomi s identickou, nebo jen mírně pozměněnou výbavou.

V Xiaomi si mnou ruce

Velkým prodejním hitem značky je model Redmi Note 8. Výrobce dříve uvedl, že se ho prodalo za dva roky přes 25 milionů. Což je úctyhodné číslo a velký úspěch. Nejúspěšnější ze série Redmi Note je ovšem předloňská řada Redmi Note 9.

Xiaomi Redmi 10
Xiaomi Redmi 10 | Zdroj: FONETECH.CZ

Není také bez zajímavosti, že více 40 milionů prodaných kusů řada Redmi Note zaznamenala během posledních osmi měsíců. V květnu loňského roku totiž Xiaomi oznámilo překonání milníku 200 milionů prodaných kusů. V řeči jednoduché matematiky to znamená, že Xiaomi od té doby každý měsíc prodalo 5 milionů kusů telefonů Redmi Note, nebo chcete-li každou sekundu dva mobily.

Zdroj náhledové fotografie: Goutham Binuraj / Unsplash.

Total
8
Shares
8 komentářů
  1. Asi to že občas vybouchne baterka nebo jako teď nejde u řad s číslem 10 nastavit vyzvánění

   1. Vyzvánění fungují úplně v pohodě, mám rok Redmi Note 10 Pro a na žádný problém jsem zatím nenarazil

    1. Mám 10ku Pro, a žádný problém. Hořeli i iPhony a Samsungy.

   2. Taky mám 10 Pro a za tu cenu je to nadprůměrný telefon👌 a problémy nemám

  2. Moje devítka třeba přináší ten problém, že i když zakážu mobilní data, stejně se mi minimálně v pěti dnech během týdne připojí přes data. Mít denní balíček, tak se z těch účtů po****

 1. Mám tuto značku už od modelu Rejdí nitě 5 a za celou dobu nebyl sebemenší problém . Je to vynikající značka v poměru cena výkon asi bez konkurence . Zemek

 2. Mám Redmi Note 4 a pořád funguje jak má. Předtím jsem měl Samsung ve stejné cenové kategorii a po dvouch letech jsem ho vyměnil za Note 4. Manželka mě a Note 8 a syn Note 9 a nikdo si nestěžuje.

Comments are closed.