Xiaomi Redmi Note 10

Čekáte na MIUI 13 a Android 12? Tyhle telefony Xiaomi jsou další na řadě

  • Máte chytrý telefon značky Xiaomi nebo Redmi?
  • Víme, jaké modely brzy obdrží prostředí MIUI 13 a Android 12

Pokud jde o aktualizace, Xiaomi patří k zodpovědným výrobcům a svá zařízení rozhodně nezanedbává. V poslední době sice dává přednost vlajkovým modelům v Číně, to však neznamená, že zanevřelo i na mezinárodní trh. Server Xiaomiui.net nyní přišel s dalšími důležitými informacemi ohledně updatu na nejnovější Android 12 s prostředím MIUI 13.


Nepřehlédněte: MIUI 13 už brzy. Na jakých telefonech Xiaomi a Redmi?


Xiaomi by mělo zrychlit

Přestože nebylo nic oficiálně potvrzeno, redakce zahraničního webu přísahá, že je aktualizace hotová pro další dvojici smartphonů. V následujících týdnech se prý dočkají majitelé populárních Redmi Note 10 a Redmi Note 10 Pro.

MIUI 13 je vymazlený update

Připomeňme, že mezi hlavní novinky MIUI 13 patří vylepšená ochrana soukromí a zabezpečení, kdy například jedna z funkcí zajistí, že telefon neodemkne ani váš dvojník nebo dvojče. Zkrátka někdo, kde je vám podobný k nerozeznání (o funkci jsme psali v našem starším článku).

Aktualizace také přináší lepší spolupráci s ostatními zařízeními Xiaomi, nový styl písma napříč celým systémem, nové widgety, které vypadají stejně jako na iPhonu, či vylepšený chod a nižší nároky na paměť a baterii zařízení.

Zdroj náhledové fotografie: Onur Binay / Unsplash.

Total
13
Shares
2 komentářů
  1. Bože, už aby to bolo… Čakám na to ako na božie spasenie… Mi 10T PRO 🙏🏻

    1. Zdravím taky se těším. Mám ten samý. Seká se ti občas v jakékoliv aplikaci ? Mám 68% volné paměti.

Comments are closed.