Galaxy S22 Ultra RECENZE

Samsung Galaxy S22 už dostává květnové bezpečnostní záplaty

  • Jihokorejský brand hnul vrtulí
  • Do oběhu posílá květnové záplaty
  • Zatím jen pro Samsung Galaxy S22

Aktuální vlajková řada Samsung Galaxy S22 prošla letos stran designu jen nepatrným faceliftem. Bavit se o dílčích mezigeneračních vylepšeních je jako nosit dříví do lesa. Obecně vzato jde o výkonné, moderní a špičkově vybavené telefony. Osobně mám drobné výtky k některým věcem, ale ty jsem podrobně rozebral jak v recenzi na Galaxy S22 Ultra, tak Galaxy S22+.

Samsung Galaxy S22

Pokud nás pravidelně sledujete, nejspíš vám neušlo, že jsem nedávno udělal takovou rychlou rekapitulaci dubnové aktualizace. V mém případě vyřešil otravné lapsy jako samovolný restart, občas náladový dotyk nebo rychlejší vybíjení (i když nedávno nám to zavařil Google s appkou Zprávy).


Nepřehlédněte: Pomoc Ukrajině za volantem: Vyrazili jsme za Lvov a přivezli dva uprchlíky, Poláci nás na hranici „svlékli do naha“


Samsung Galaxy S22+ RECENZE
Zdroj: FONETECH.CZ

Taky jsem jedním dechem konstatoval, že minulé problémy nahradil jiný: telefon se několikrát denně sám odpojuje od mobilních sítí (reset nastavení nepomohl). A abych nezapomněl, ještě mě občas zlobí autofokus v aplikaci Fotoaparát, ale na radu kolegy jsem promazal data i paměť a zatím se vše zdá ok.

Květnové záplaty jsou na cestě

A protože Android Police informuje, že v předstihu jde do oběhu květnový balíček (zatím pouze pro Samsung Galaxy S22), budu doufat, že mě nečeká ruská ruleta a veškeré neduhy budou jednou provždy passé.

Bohužel už server zapomněl vypíchnout seznam novinek, takže v tomto směru nemůžu sloužit. Momentálně je update k dispozici v Jižní Koreji, ale velmi záhy se dostane i do dalších regionů včetně České republiky.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.