Cestovatel v čase, budoucnost

Fotka z roku 1963 fascinuje internet: Podívejte, co má ten chlap na sobě. Cestuje snad časem?

  • Na fotografii z roku 1963 něco nesedí
  • Objevili jsme snad důkaz o cestování v čase?

O cestování v čase slýcháme převážně jen ve filmech, ale fotografie z 60. let uplynulého století, která žije na internetu vlastním životem, tuto teorii podrobuje těžké zkoušce. Uživatelé horečně diskutují o tom, zda muž v roce 1963 skutečně mohl nosit dotyčné oblečení?


Nepřehlédněte: Spojenectví v ohrožení? Telefony Xiaomi nyní označují ruskou aplikaci Telegram za nebezpečnou


Cestovatel v čase?

Fotbaloví fanoušci jsou ve varu. Doslova! Domnívají se, že spatřili cestovatele časem, který sledoval zápas Arsenalu v 60. letech minulého století.

Na snímku pořízeném v roce 1963, který byl před několika dny zveřejněn na sociálních sítích, jsou zachyceni fanoušci sledující utkání Gunners s Nottinghamem Forest v první lize, přičemž většina z nich má na sobě dobové oblečení – oblek, kravatu a vlasy ulíznuté dozadu.

Z davu však vystupuje jeden muž se svým oblečením, které se zdá být na danou dobu až příliš moderní.

Hollywoodské celebrity a tenisky Nike

Uživatel Twitteru Retirement in Black & White k fotografii uvedl: „Zápas 1. divize kolem roku 1963. Problém je, že ten chlap má na sobě mikinu s kapucí, polokošili a má rozcuchané vlasy!“

Uživatelé internetu a sociálních sítí, kteří fotku komentovali, jsou přesvědčeni o tom, že na snímku je skutečný cestovatel časem, který zašel na fotbal, aby se trochu pobavil.

Příznivcům fenoménu cestování v čase a kulatého nesmyslu neunikly ani další dvě zajímavé fotografie. Na jedné z nich je údajně slavný hollywoodský herec Ryan Reynolds, který měl v roce 1878 hrát za velšský fotbalový klub Wrexham.

Neméně je zaujala i fotka z roku 1945, na které se prý objevil herec Tom Hanks, nebo obraz od nizozemského mistra Ferdinanda Bola, namalovaný v 17. století, který zobrazuje osmiletého chlapce s botaskami Nike.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares
3 komentářů
  1. Blbost,podobnou bundu jsem v tom roce měla také, ušila mi ji maminka švadlena

  2. To je možné, dvakrát na jednom místě půl roku po sobě jsem po usednutí do vlaku viděl z okna jinou dobu,po chvíli bylo opět spět v dnešní době,odehráli se při to věci o kterých jsme dříve někde už psal,teď už to rozepisovat nebudu protože lidé co o tom nic neví to strašně špatně komentují.

  3. Také jsem měla jiné oblečení než se nosilo, šila jsem celé rodině podle katalogů od kamaráda šífáka.

Comments are closed.