Cestovatel v čase, budoucnost

Cestuje slavný hollywoodský herec časem? Tom Hanks byl objeven na fotce ze 2. světové války

  • Na fotografii z roku 1945 je prý slavný herec
  • Objevili jsme snad důkaz o cestování v čase?

Mitchell Markow byl za 2. světové války zdravotníkem a sloužil na severomariánském ostrově Tinian, kde potkal někoho, kdo by mohl být Tom Hanks, který v tu dobu možná cestoval v čase.


Nepřehlédněte: Mars zrychluje tempo své rotace. Vědci netuší, co je důvodem


Cestuje snad Tom Hanks v čase?

Toto bizarní tvrzení pochází od Chrise Lopeze, který ve válečném albu svého dědečka našel fotografii někoho, kdo vypadá jako slavný hollywoodský herec, který se proslavil rolemi ve filmech Forrest Gump a Zelená míle.

Bývalý příslušník námořnictva Spojených států amerických Lopez zveřejnil snímek na Facebooku v populární skupině o cestování v čase již v roce 2020, ale teprve až nyní fotka získala patřičnou pozornost.

Lopez v příspěvku píše: „Myslím, že Tom Hanks by mohl být cestovatel v čase. Podívejte se na tuhle starou fotku, kterou jsem našel, když jsem se procházel dědečkův archiv z druhé světové války.“ „Tuhle fotografii pořídil v letech 1944 až 1945, kdy sloužil na ostrově Tinian v jižním Pacifiku.“ Pro ty, kdo nevědí, Tinian je jedním ze tří hlavních ostrovů, které tvoří Společenství Severních Marian.

V rozhovoru pro Daily Star o svém dědečkovi Lopez řekl: „Než zemřel, zeptal jsem se ho na toho chlapa na fotce. Nemohl si vzpomenout na jeho jméno.“

Muž dostal odpověď s podpisem

„I když se mi líbí myšlenka, že Tom je cestovatel v čase, myslím, že to je jen někdo mu hodně podobný. Ironií osudu je, že Tom Hanks hrál v několika akčních filmech ze 2. světové války. Proto by dávalo smysl, aby cestoval v čase.“

Pikantní na tom všem je, že Lopez slavnému herci napsal a obdržel odpověď: „Kopii fotografie jsem poslal Tomu Hanksovi, abych zjistil, jestli jeho otec nebo naši dědečkové byli ve válce.“ „Odepsal mi, že jeho děda byl za 2. světové války námořníkem, ale nesloužil nikde v jižním Pacifiku a poděkoval mi.“

Přes počáteční nadšení Lopez připouští, že Tom Hanks pravděpodobně není skutečný cestovatel časem. Když už nic jiného, získal tak aspoň cenný autogram od někoho, koho zná celý svět.

Zdroj náhledové fotografie: geralt / Pixabay, zdroj: Daily Star, Daily Star

Total
0
Shares