Cestovatel v čase, budoucnost

Cestuje slavný hollywoodský herec časem? Tohohle miláčka žen objevili na fotce z roku 1878

  • Na fotografii z roku 1878 je prý slavný herec
  • Objevili jsme snad důkaz o cestování v čase?

Fanoušci fotbalového týmu Wrexham si myslí, že cestovatelé v čase skutečně existují. Domnívají se totiž, že spatřili hollywoodskou hvězdu Ryana Reynoldse na týmové fotografii z roku 1878.


Nepřehlédněte: Falešný bankéř na telefonu: mBank bije na poplach před novým trikem kyberšmejdů


Cestuje snad R. Reynolds v čase?

Příznivci Wrexhamu si myslí, že objevili Ryana Reynoldse na fotografii velšského fotbalového klubu z roku 1878. Není bez zajímavosti, že černobílý snímek se na internetu objevil jen několik měsíců po uvedení sci-fi filmu Projekt Adam, ve kterém kanadská celebrita hraje cestovatele v čase.

Reynolds a jeho hollywoodský kolega Rob McElhenney koupili Wrexham v roce 2021 a v minulé sezóně dovedli velšský klub zpět do fotbalové ligy. Wrexham zazářil, když smetl konkurenci a dostal se do čela National League.

Fanoušci jsou však přesvědčeni, že Reynolds tajně cestuje časem, když nedlouho poté, co si zahrál ve filmu o lidech z budoucnosti, objevili na dobové fotce hráče, který se herci nápadně podobá (má se jednat o může uprostřed fotografie).

„OMG, předchozí život Ryana Reynoldse… taky vypadá jako Damien Lewis,“ vtipkoval jeden z fanoušků, zatímco druhý přidal: „Ryan Reynolds je dokonalý cestovatel časem!“

„Nejen, že jde o jeden z nejstarších klubů na světě, máte také nejstaršího majitele na světě. @VancityReynolds stárneš dobře! Cestování časem pro tebe udělalo úžasné věci,“ vtipkoval třetí. A čtvrtý dodal: „Musíte přece uznat, že tohle je naprosto šílený!“

Wrexham, fotbal
Zdroj: archiv Wrexham FC

Wrexham shání posily

Wrexham se v současné době připravuje na svou první sezónu ve fotbalové lize od roku 2008 a s hledáním potenciálních výrazných posil neztrácí čas.

Žertovalo se o Garethu Baleovi, nicméně bývalá hvězda Realu Madrid je zřejmě šťastně v důchodu. Reálnějším jménem je Nick Powell, kterého Sir Alex Ferguson kdysi přirovnal k Paulu Scholesovi.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares
3 komentářů

Comments are closed.