iPhone

Cestovatel v čase? Muž na fotce z roku 1936 údajně drží iPhone a telefonuje do budoucnosti

 • Je to až k nevíře, ale objevil se další cestovatel v čase
 • Na staré fotce z New Yorku prý drží iPhone a telefonuje

Cestování časem je v poslední době oblíbeným tématem jak pro milovníky konspiračních teorií, tak i pro tu konzervativnější část společnosti. Mnozí lidé skutečně věří, že stroj času existuje, že se nejedná o pouhý výmysl. Tyto hlasy se opírají o různé historické záběry, na nichž jsou zachyceni lidé, které ve své době působí velice neobvykle.


Nepřehlédněte: Čeští vědci pracují na umělém Slunci, které Evropě i celému světu zajistí neomezenou energii


Důkaz o cestování časem?

Je opravdu možné nějakým způsobem navštívit jinou dobu, než ve které se právě nacházíme? Na to neznáme odpověď! Ale ať už je to jakkoliv, příznivci záhad teď žijí dalším „podezřelým“ snímkem.

Fotografie z 30. let dvacátého století zachycuje rušnou scénu v New Yorku s pouličními prodavači a obyvateli, kteří se věnují svým každodenním starostem.

Pozorní lidé s ostřížím zrakem si však myslí, že na snímku z brooklynského náměstí Union Square objevili něco, co se vymyká dobovým zvyklostem. Podle nich muž v popředí drží u ucha zařízení, které se neobyčejně podobá dnešnímu smartphonu.

Zastánci konspirací tvrdí, že tento člověk je neznámý cestovatel v čase s chytrým mobilem. Nebo, a to dává mnohem větší smysl, držel u ucha úplně něco jiného? Nebo ho možná jen hodně svědila hlava? Na tyto otázky si musí každý odpovědět sám.

Počítač na tisíce let staré soše?

Koneckonců to není poprvé, co historický snímek vyvolal rozruch mezi návštěvníky internetu. Připomeňme, že příznivci záhad zůstali na vážkách poté, co si všimli podivného prvku na fotce ze 40. let minulého století, která podle nich dokazuje, že někteří lidé skutečně používají stroj času. Uprostřed snímku je vidět muž v hnědém obleku, který drží předmět, jenž podezřele připomíná iPhone. Psali jsme o tom zde.

Internetem také kolují bláznivé teorie týkající se starověkého Řecka. Ty pro změnu tvrdí, že dávné věštkyně využívaly ke svým předpovědím moderní laptopy. Fanoušky umění pak zmátla dívka „držící iPhone“ na obraze rakouského malíře z 60. let devatenáctého století.

Zdroj náhledové fotografie: Daniela Araya / Unsplash, zdroj: The Sun 

Total
0
Shares
18 komentářů
 1. Drží si boltec. Buď ho svědí, nebo přemítá nad tou reklamou na pivo.

  1. Jo to je přesné po přiblížení,dělám to taky občas i jiní lidé,to co vypadá jako předmět co berou jako mobil za tou rukou je box na zboží obchodu,u nás dříve běžná věc na pečivo a mléčné výrobky dovezené brzo před příchodem prvních prodavačů do obchodu.

 2. Pozoruhodné, už v té minulosti byla připravená celá infrastruktura včetně sítě BTS a my o tom neměli ani ponětí… A nebo, že by se dle těch konspiračních teorií se svým iPhone registroval do budoucnosti? Potom tedy dobrá práce týmu kolem návrhu iPhone…

 3. Už při pouhém zvětšení je vidět že drží něco před obličejem a ne na uchu 🤣

 4. Co iPhone… stačí si jen pořádně fotku prohlídnout – cestovatel z mnohem vzdálenější budoucnosti je ten chlápek úplně vlevo – vždyť úplně zjevně pod paží drží skládací mobilní verzi sub-kvarkového multiverzního antihmotního generátoru červích děr typu X8000, vyráběného od roku 2510 na Ganymedu.

 5. Vás zaujme nějaký obstarožní iPhone u ucha, ale že všichni ti ostatní na fotce už si volají přes AirPods vás nezajímá?

 6. Mě by spíše zajímalo, na jaké síti (operátor) v té době jely iPhony… bezdrátové telefony v době telefonů přes kabel. BTW jak víte, že je to iPhone?

 7. No jenom základní dotaz ,jak mohly v minulosti fungovat mobilní sítě? To je Matrix v podobě absolutně nezname.Takze jsme jen počítačová hra a naše osudy řídí velký sev který se tím baví?yOsvobuzujici a zároveň deprimujici v ramci života.Hulici a fetaci jsou zřejmě nasi ucitele a vše je jenom velký úlet blazniveho programátora z nadcasu,který si po večerech hraje z nudy hru hru o našem světě?Napříč časem je možné cestovat a základní princip je o tom nemluvit,porušují kontinuitu času.
  Takže zdravim všechny věřící a pravdu znají jenom vyvolení a ne celý internet😀

 8. Jak můžu zavolat do budoucnosti v dnešní iphonove době? Nebylo by verohodnejsi kdyby k nám pricestoval někdo s mezigalajtickou lidi z budoucnosti. Fakt není problém dneska v současnosti udělat na pc faky a dělat z nich pro lidi senzaci. Ps: být to pravda, my o tom nevíme

 9. Dle zakřivení páteře je zřejmé,že již využívá síť G8a.

 10. Těchto zpráv je víc. Dobové fotky, staré filmy atd. Jen mi jasné, proč se vždy jedná jenom o telefon.

 11. Ano, je to cestovatel v čase, očividně i podle té košile, kterou má z obchodu CA a vestu z HM. Jsou to výprodejové modely, vesta se prodávála ještě loni ve filiálkách HM ve Švédsku, Německu a Ugandě. Při cestování v čase nejsou potřeba bezdrátové sítě, veškeré hovory jsou vedeny vlastně přes sítě z roku, ve kterém se přesunul do minulosti. Mimochodem stejně by se z mobilu nedovolal na žádné tehdejší číslo, nebyla kompatibilita. Navíc v té minulosti nemohl být dlouho, aby ji nezměnil, mohl tam být maximálně tak hodinku, pak se přesunul zase zpět. Copak vy tady nic takového nevíte, že tyhle věci fungují, že to není žádná konspirační teorie? Titanik hned po potopení vyzvedli Sověti a aby ho ukryli před světem, předělali ho na Auroru, to také asi nevíte,že?

Comments are closed.