iPhone 14

Žena si objednala iPhone za desetitisíce, místo něj přišlo tekuté mýdlo

  • Khaoule Lafhaily si chtěla udělat radost
  • Objednala si proto iPhone 13 Pro Max
  • Když balíček rozbalila, mohla si oči vyplakat

Nepříjemné překvapení čekalo dvaatřicetiletou ženu z Londýna, která si objednala nejlepší model telefonu iPhone, ale po rozbalení balíčku našla místo něj mýdlo. Na případ upozornil server AppleInsider.


Nepřehlédněte: Drastická změna ve WhatsApp: toto z populární aplikace navždy zmizí


Objednáte si nový iPhone 13 Pro Max od operátora Sky Mobile, zvolíte ověřeného dopravce, abyste doma mobil měli co nejdříve, ale v krabičce namísto iPhonu najdete levné tekuté mýdlo. Přesně to se přihodilo mamince Khaoule Lafhaily z Londýna.

Žádný iPhone, ale mýdlo

U svého operátora si objednala iPhone 13 Pro Max se smlouvou na 36 měsíců. Celkový nákup by ji vyšel na 1 500 liber. To je v přepočtu asi 43 200 korun, čili nic levného. Když o několik dní později obdržela svou zásilku a otevřela ji, zůstala v němém úžasu.

Lafhaily koupila telefon 24. ledna a zaplatila i příplatek za doručení do druhého dne. Následující den se řidič ovšem nedostavil, pouze jí poslal SMS, že „uvízl v dopravě“. Balíček doručil až po třech dnech a jak to dopadlo, už sami víte. Žena okamžitě kontaktovala operátora Sky Mobile a dopravce, který slíbil, že celou věc prošetří. Ale dny plynou a Lafhaily se zatím nikdo neozval.


Nepřehlédněte: Galaxy S23 vás nenechá v klidu. Ve hře je nový displej i obří fotoaparát


Podobné případy najdeme i v Česku

Není to poprvé, co si někdo objednal iPhone a obdržel zcela jinou věc. V únoru loňského roku si jedna Číňanka koupila iPhone 12 Pro Max, ale po rozbalení balíčku našla místo něj pitíčko pro děti s jablečnou příchutí. Podobné případy se však nestávají pouze v zahraničí, občas se s nimi setkáme i v České republice.

Mediálně známý je příběh mladíka ze Svitavska, kterému místo chytrého telefonu přišlo sádlo. Muž z Českých Budějovic pak v balíčku našel sádrovou lebku, ale nikoli zaplacený mobil. Naštěstí pro něj se tenkrát policii podvodníka se smyslem pro černý humor podařilo vypátrat.

Zdroj náhledové fotografie: Howard Bouchevereau / Unsplash

Total
8
Shares