S21 Ultra proti iPhonu 12 Pro Max

Žena si objednala iPhone 12 Pro Max, v balíčku jí přišel jablečný jogurt

  • Žena na internetu objednala nový iPhone 12 Pro Max
  • Dostala jiné zboží, než čekala

Nemilé překvapení čekalo před několika dny na jednu Číňanku. Jako velká fanynka iPhonů si z oficiálního Apple Storu objednala nový iPhone 12 Max Pro a natěšená čekala na doručení zboží. A skutečně, za pár dní na ni zazvonil kurýr a předal ji balíček, za který zaplatila 1 250 eur. Místo vytouženého mobilu v krabičce ovšem našla po rozbalení úplně něco jiného.


Psali jsme: Bill Gates prozradil, proč používá mobil s Androidem a ne iPhone


Místo iPhone dostala jogurt na pití

Nákupy přes internet mají velkou spoustu výhod. Hlavně šetří čas a často i finance. Mají ale jedno úskalí, něco si objednáte a dost možná vám přijde něco úplně jiného. A přesně to se stalo Číňance jménem Liu, která si z oficiálního obchodu Applu objednala nový iPhone 12 Pro Max a nechala si telefon kurýrem poslat domů.

Když balíček otevřela, nevěřila vlastním očím a šla doslova do kolen. Místo drahého iPhonu 12 Pro Max na ni v balení čekalo pitíčko s jablečnou příchutí. Věc je o to pikantnější, že si telefon neobjednala z nějakého „no name“ e-shopu, ale z oficiálního obchodu Applu.

iPhone 12 Pro Max
Jablečný iPhone 12 Pro Max | foto: iPhoneHacks

Poškozené zůstaly oči pro pláč

Paní Liu si samozřejmě nic nenechala líbit a okamžitě si začala stěžovat, jenže obchod Appu v reakci na její stížnost uvedl, že jeho zaměstnanci nijak nepochybili a balíček s telefonem uvnitř předali přepravní společnosti Express Mail Service.

Dopravce od celého průšvihu pochopitelně také dává ruce pryč a stejně jako oficiální Apple Store se dušuje, že s balíčkem bylo nakládáno dle přepravního kodexu společnosti.

Celá záležitost tak skončila u policie, která již rozběhla pátrání. Jak celá věc dopadne, to je zatím ve hvězdách. Jisté je, že než si příště Číňanka Liu něco přes internet objedná, bude o tom dlouze přemýšlet

Total
2
Shares