telefon

Xiaomi Mi MIX 4 s kamerou pod displejem pózuje na renderu

  • Unikla možná podoba chystaného Xiaomi Mi MIX 4 s foťákem pod displejem
  • Přesný termín premiéry nadupaného telefonu zatím neznáme
  • V první polovině roku se ho nejspíš ještě nedočkáme

Šéf společnosti Xiaomi v lednu prozradil, že se letos dočkáme očekávaného Mi MIX 4, od kterého prý máme očekávat výbavu snů. Nedlouho poté na internet, zcela jistě nedopatřením, unikla specifikace připravovaného telefonu. Nechyběl v ní mimo jiné výkonný Snapdragon 888 nebo selfie kamerka pod displejem. Nejnověji se můžeme podívat na render, jenž ukazuje, jak by Mi MIX 4 mohl vypadat.


Psali jsme: Xiaomi Mi MIX Fold má foťák s tekutou čočkou. Ohýbá se jako Samsung


Xiaomi v březnu do designové řady MIX zařadilo nový model. Jedná se o ohebný smartphone, který firma svým příznivcům dlouho slibovala. Novinka s názvem MIX Fold je podobná modelům se stejným názvem od Samsungu, bude však znatelně levnější. Startovní cenu v Česku odhadujeme na 40 000 korun.

Mi MIX 4 schová fotoaparát pod displej

Letos by měl ale dorazit i nástupce populárního smartphonu Mi MIX 3. Zatímco „trojka“ byla postavena na výsuvné konstrukci, díky čemuž dost narostla celková hmotnost mobilu, tak následovník přijde s technologickou vychytávkou a selfie kamerku schová pod displej. Celou čelní stranu tak nebude narušovat žádný průstřel, výřez ani jiný rušivý prvek.

Xiaomi Mi Mix 4
Xiaomi Mi MIX 4 | foto: RealmiCentral

Uvedení Mi MIX 4 do obchodů se blíží

Společnost Xiaomi se problémy jak s kvalitou fotografií, tak i neviditelností selfie snímače na displeji, podařilo odstranit už před několika měsíci. Firma nyní čeká už jen na vhodný okamžik, kdy tuto technologii použije v první komerčně dostupném produktu.

Oním vyvoleným smartphonem se stane model Mi MIX 4, který je zatím ve fázi vývoje. Pokud se s ním letos setkáme, tak až na podzim. Dříve určitě ne. Výše uvedené informace jsou jen naše domněnky, tak je berte jako nepotvrzené. K realitě ale bezpochyby nemají daleko.

Chytrý telefon Xiaomi. Zdroj: N.Tho.Duc / Unsplash

Total
0
Shares