telefon

Xiaomi letos představí futuristický Mi Mix 4

  • Mi Mix 4 má být představen ještě letos
  • Telefon by měl nabídnout skvělou výbavu
  • Xiaomi pořipravuje i další novinky

Tak tohle je překvapení jako hrom! Šéf Xiaomi se před několika hodinami rozpovídal o budoucnosti společnosti a během rozhovoru prozradil, že se letos dočkáme očekávaného Mi Mix 4, od kterého se čeká výbava snů. Čínský podnik plánuje i „restart“ v segmentu tabletů, kde příliš úspěšný zatím nebyl a kam vyšle minimálně jednoho zástupce.

Xiaomi slibuje Mi Mix 4

O nástupci smartphonu Mi Mix 3, který se pyšní vysouvací konstrukcí, ve které je šikovně schovaný fotoaparát, hovoříme minimálně rok. Několikrát bylo uvedení nového telefonu doslova na spadnutí, aby z toho pokaždé sešlo. Změnít by se to mělo letos, kdy se má do prodeje dostat nový Mi Mix 4. Nebude to ale hned, protože nyní veškerá pozornost v portfoliu Xiaomi patří smartphonu Mi 11, který brzy doplní vylepšené provedení Ultra.


Psali jsme: Xiaomi podalo žalobu na americkou vládu. Chce odstranit z blacklistu


Premiéra nejdříve na podzim

Pokud se Mi Mix 4 letos skutečně dočkáme, stane se tak podle nás nejdříve na podzim. Dřívější uvedení dalšího top modelu by ekonomicky nedávalo smysl. V rozhovoru Jun představil i plány Xiaomi na nejbližší období. Podle jeho slov se letos firma bude hodně soustředit na chytrou domácnost. Cílem je to, aby se její inteligentní displeje objevily v každé čínské domácnosti.

Více telefonů pro ženy

Šéf Xiaomi zminil také design zadní strany u modelu Mi 11, který byl údajně navržen s ohledem na něžné pohlaví. Xiaomi má v tomto trendu zájem pokračovat a tak letos uvede hned několik telefonů, které se tím, jak budou vypadají, mají přesně trefit do vkusu ženám. Třetí největší výrobce smartphonů chce také zapracovat na svých službách, které mají být kvalitnější než doposud.

Zdroj náhledové fotografie: N.Tho.Duc / Unsplash

Total
0
Shares