Xiaomi chystá vlastního ježka v kleci. Přibalí ho k telefonům, aby otevřel slot pro SIM

  • V nadsázce se můžeme ptát: budeme v balení od Xiaomi nacházet ježka v kleci?
  • Na web se dostal produktový nákres, který naznačuje, že tomu tak možná bude

Zahraniční média právě přišla s informací, podle které čínská firma Xiaomi začne k vybraným telefonům dávat do balení speciální špendlík na otevření otvoru pro SIM. Nad tím, jak vypadá, kroutíme hlavou. Vymyká se totiž všemu, co dosud známe.


Nepřehlédněte: Xiaomi 12 Ultra zboří hranice rychlosti nabíjení. Přidá k tomu šílený design a luxusní foťák


Patří k lídrum trhu

Xiaomi patří mezi nejpopulárnější mobilní značky dneška. Firma je technologicky na špici a chlubí stále rychlejším a rychlejším kabelovým i bezdrátovým nabíjením. Zrychlila ho natolik, že je schopná nabít kompatibilní telefon už za pouhých osm minut, což zajistí 200W adaptér. A podobné pokroky dělá i v oblasti kvality fotoaparátů. Každé vylepšení ale nutně nemusí jít ve stopách mílového technologického pokroku. Někdy stačí i malá změna.

Tříhlavý špendlík pro velkou radost

Na internet právě uniklo, že Xiaomi koketuje s myšlenkou, že do balení svých smartphonů začne přibalovat nový tříhrotý špendlík pro otevření slotu, kde obvykle najdeme SIM, případně také microSD paměťovou kartu. Nahradil by tak klasickou jehlu, jak ji doposud známe. Z nákresu, který se objevil v patentové přihlášce, není zřejmé, jestli jsou všechny hroty stejně tlusté. V každém případě můžeme vidět masivní kruhovou základnu, ze které vychází tři jehly. Nepřipomíná vám to něco?

Uniká nám něco?

Když se ještě vrátíme k různým způsobům použití, je možné, že každý hrot bude vyroben pro konkrétní port smartphonu, nebo půjde jednoduše o vytvoření jakési „rezervy“ pro případ, že by se jeden z hrotů ohnul nebo zlomil. Stručně řečeno, Xiaomi připravuje příslušenství, ale zatím netušíme, k čemu bude sloužit. Možná, že chystá nějaký speciální telefon. Kdo ví. Nechme se překvapit.

A zatímco celý svět nyní upírá svůj zrak k netradičnímu příslušenství, vy si můžete přečíst, že Xiaomi představí svůj nejkrásnější telefon a doveze ho i do Česka, byť pod jiným názvem.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
0
Shares