Xiaomi Redmi K50 Gaming Edition

Xiaomi představí svůj nejkrásnější telefon. Doveze ho i do Česka, ale pod jiným názvem

  • Xiaomi Redmi K50 Gaming Edition bude herní telefon za hubičku
  • Dostane procesor Snapdragon 8 Gen 1 a zajímavý design
  • V Česku bude pod názvem POCO F4 GT

V nabídce společnosti Xiaomi se brzy objeví nová herní raketa. Redmi K50 Gaming Edition vsadí na skvostnou výbavu a zařadí se k nejvýkonnějším telefonům současnosti. Kdy bude mít premiéru a dostane se i do Česka?


Nepřehlédněte: Tomu neuvěříte! Samsung převálcuje konkurenci, jeho telefony získají 4 aktualizace Androidu


Rychlý OLED a nejvýkonnější procesor na trhu

Jak už jsme naznačili, z pohledu specifikací půjde o skvěle vybavený mobil, který dostane za úkol nalákat hráče, kteří mají hlouběji do kapsy, ale nechtějí se smířit s řadou ústupků.

Každý správný herní smartphone musí mít raketový displej. A jinak tomu není ani v případě Redmi K50 Gaming Edition. Na přední straně „padesátky“ se tak bude nacházet 120Hz OLED panel s Full HD+ rozlišením.

Uvnitř bude tikat supervýkonný procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 podpořený speciálním systémem chlazení na bázi parní komory. Smartphone by se tedy neměl zahřívat ani po několikahodinovém hraní.

Nádherný design a speciální tlačítka

Ve výbavě nebude chybět ani 8/12 GB RAM a 128/256GB úložiště. Očekávat můžeme i baterií s vemi rychlým dobíjením (spekuluje se o výkonu 67 W), ale přesnou kapacitu neznáme. Na zadní straně smartphonu pak bude přítomen trojitý fotoaparát s RGB podsvícením, což, jak ukazují první snímky, vypadá skvěle. Troufáme tvrdit, že nový Redmi bude patřit k nejkrásnějším mobilům v nabídce výrobce. Xiaomi má ale  ještě jedno eso v rukávu!

Na pravém rámu K50 Gaming Edition najdeme i speciální tlačítka (tzv. triggery), které mobil přemění v přenosnou herní konzoli. Ve výchozím stavu budou zapuštěna do těla mobilu, vyjedou z něj až po přepnutí dvou posuvných přepínačů v jejich sousedství, takže nijak nepřekáží, pokud uživatel zrovna nehraje.

V Evropě bude jako POCO F4 GT

V Číně se premiéra Redmi K50 Gaming Edition uskuteční 16. února. Očekáváme, že se tento povedený herní telefon dostane i na evropské trhy, a to pod názvem POCO F4 GT. A cena? Jak je u Xiaomi zvykem, nebude vysoká. Stanovena by mohla být kolem 13 tisíc korun.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Xiaomi

Total
0
Shares