Xiaomi

Xiaomi chystá fantastický telefon. Česká premiéra se kvapem blíží

 • Xiaomi chystá další novinku
 • Poco F4 GT bude herní telefon
 • Dostane špičkový procesor

Čínský brand pokračuje ve zběsilé jízdě a už brzy vyšle do světa další skvěle vybavený telefon. Novinka se bude jmenovat Poco F4 GT a v zásadě by mělo jít o globální verzi Redmi K50 Gaming Edition Pro.

Pořádně rychlé Xiaomi

To ale vůbec nevadí. Smartphone nabídne ultra výkonný procesor Dimensity 9000 postavený na 4nm litografii, 12 GB RAM a minimálně 256 GB rychlé vnitřní paměti, pokročilé chlazení a jak informuje Gizmochina, snad i pořádný fotoaparát.


Nepřehlédněte: Facebook tvrdě narazil. Kontroverzní kryptoměnu zařízl FED


Xiaomi Poco F3
ilustrační (Zdroj: Xiaomi)

Mimoto, už se tento model stihl objevit v IMEI databázi. Pak by mělo následovat schvalovací kolečko u certifikačních úřadů a poté už by premiéře nemělo vůbec nic stát v cestě.

108 Mpx od Samsungu

Ještě si v rychlosti projdeme i ostatní specifikace: tohle zařízení nabídne rychlý 144Hz 6,67″ Super AMOLED displej, 64Mpx (IMX686 Sony) nebo (a to zní dobře) 108Mpx fotoaparát ISOCELL HM2 od Samsungu, 13Mpx ultra-širokoúhlý senzor, 8Mpx teleobjektiv a ještě nějaký makro snímač.

Zdroj náhledové fotografie: ilustrační, oficiální tisková zpráva Xiaomi

Total
14
Shares
4 komentářů
 1. Škoda toho čínského procesoru bez jakékoliv podpory vývojářů. Na F1 je asi milion různých ROM, které jsou stále podporované. Na tohle bude tak max miui

 2. Čínská značka XIAOMI mě tak vypekla, že do smrti ji nemusím.

  1. No tak jsi se projevil a dobrý zase. Nikdo nevyrábí naprosto bez poruchy.

   Custom ROM zbytečnost určitě není, nicméně záleží na preferencích každého. Většině stačí root, a ten Xiaomi nijak nekomplikuje.

   Otázka je samozřejmě hlavně cena. Od dob Mi 10 už to není tak markantní, ale v porovnání s konkurencí je poměr ceny a výkonu stále obdivuhodný.

Comments are closed.