Xiaomi 12 Ultra

Xiaomi 12 Ultra nabijete dřív, než se nasnídáte. K mobilu dostanete 120W turbo nabíječku

  • Xiaomi 12 Ultra zboří hranice rychlosti nabíjení
  • Přidá k tomu úchvatný design a luxusní foťák

Internetem několik posledních měsíců kolují informace o tom, že společnost Xiaomi pracuje na svém nejlepším smartphonu. Výrobce své fanoušky stále napíná, oficiálně zatím nic potvrdil, ovšem úniků je takové množství, že příchod modelu Xiaomi 12 Ultra je v podstatě hotovou věcí.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous se nabourali do veřejných webkamer v Rusku. Sláva Ukrajině, vysílají živě


Smartphony Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro byly představeny již v prosinci, avšak pouze pro čínský trh. Evropská premiéra se uskuteční na konci března. Na pultech obchodů (včetně těch českých) se pak oba přístroje objeví v následujících týdnech.

Xiaomi 12 Ultra bude nejlepší Android telefon

V Xiaomi mezitím pracují na svém historicky nejlepším smartphonu. Označení Xiaomi 12 Ultra nenechává nikoho na pochybách, jakou bude mít výbavu. Již víme, že srdcem telefonu bude osmijádrový procesor Snapdragon 8 Gen 1+, což má být nejpokročilejší čip od výrobce Qualcomm. Uvnitř se bude také nacházet baterie článku 4 900 mAh a Xiaomi podle všeho nasadí i raketové 120W nabíjení. Telefon se tak nabije v rekordně krátkém čase a možná během pouhých dvaceti minut, což je doba, po kterou obvykle lidé snídají.

Dříve než v létě asi nebude

Dalším lákadlem Xiaomi 12 Ultra bude design. Telefon na neoficiálních snímcích vypadá úžasně a vyniká zejména provedením zadní strany. Její třetinu zabírá fotomodul hlavního fotoaparátu, jehož součástí má být i periskopická kamerka s dechberoucím zoomem (spekuluje se o 120násobném přiblížení).

Zatím netušíme, kdy k premiéře Xiaomi 12 Ultra dojde. Ale protože má telefon nabídnout čip Snapdragon 8 Gen 1+, dříve než ve druhé polovině roce se ho určitě nedočkáme. Na představení totiž stále čeká i samotný procesor.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem LetsGoDigital

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. Mám Xiaomi 11T pro a 120W nabíječka ho dobije za cca 20 minut 😇

Comments are closed.