Xiaomi 12 Ultra

Xiaomi 12 Ultra dostane obří fotoaparát a procesor, který ještě nebyl vyroben

  • Xiaomi 12 Ultra vsadí na procesor Snapdragon 8 Gen 1+ od Qualcommu
  • Přidá k tomu krásný design a špičkový fotoaparát od Sony

Od začátku bylo jisté, že dosud představené smartphony Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro doplní vylepšená verze Ultra. K té se Xiaomi zatím oficiálně nepřiznalo, ovšem teď se telefon znovu objevil v plné parádě na internetu. Bude mít neuvěřitelný fotoaparát a nejlepší procesor na světě.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous ovládli kanály ruských televizí, vysílali reálné záběry z bojů na Ukrajině


Xiaomi 12 Ultra si to rozdá s nejlepšími

Na konci měsíce se uskuteční tisková konference Xiaomi u příležitosti uvedení smartphonů Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro do evropských obchodů. Mnozí whistlebloweři jsou ale přesvědčeni o tom, že je v blízké budoucnosti doplní i model Xiaomi 12 Ultra.

Nový Xiaomi 12 Ultra stejně jako loňský typ Mi 11 Ultra na první pohled překvapí mohutným modulem zadního fotoaparátu. Ten se roztahuje přes celou třetinu horní části zad a najdeme v něm čtveřici snímačů (od Sony) s vysokým rozlišením a  neuvěřitelnými schopnosti přiblížení (zoomu).

Nejvýkonnější procesor ještě nebyl představen

Kruhový modul fotoaparátu bude umístěn v nepatrně vystouplé obdélníkové základně, což telefonu dodává na eleganci. Na spodní straně pak lze spatřit nenápadné logo společnosti Xiaomi.

Po stránce designu se nová Ultra od ostatních konvenčních smartphonů bude odlišovat. Z posledních úniků víme, že telefon bude o něco tlustší než nejlepší konkurence na trhu. Nový Xiaomi bude jedinečný ale zejména tím, že nabídne dosud nepředstavený čipset Snapdragon 8 Gen 1+ od americké společnosti Qualcomm.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem LetsGoDigital

Total
0
Shares