WhatsApp

WhatsApp vám brzy umožní spamovat přátele a rodinu posíláním až 100 obrázků a videí najednou

  • Na WhatsApp míří další nová funkce
  • Potěší hlavně příznivce posílání multimédií

Skupinové chaty v komunikační aplikaci WhatsApp budou brzy mnohem otravnější. To vše díky nové bezplatné aktualizaci, která uživatelům umožní odesílat svým kontaktům naráz až 100 fotek nebo videí. Jedná se o citelný nárůst, zatím mohou lidé hromadně posílat maximálně 30 multimediálních souborů.


Nepřehlédněte: Měl zvýšený tep a šel si lehnout. Apple Watch zachránily život muži, který krvácel do břicha


WhatsApp dostává novou funkci

Navýšení limitu je rozhodně zajímavé vylepšení a nemáme sebemenších pochyb o tom, že někoho potěší. Na druhou stranu je dokázáno, že mnoho uživatelů aplikace WhatsApp je členem několika skupinových chatů, proto se dá předpokládat, že je tato novinka začne brzy dohánět k šílenství. Naštěstí existuje volba „Ztlumit oznámení“, abyste se vyhnuli lavině notifikací na svém chytrém telefonu.

Používáte WhatsApp? Nenechte se napálit, hackeři teď cílí právě na vás
Zdroj: antonbe / Pixabay

Nejedná se o poslední novou funkci, kterou populární kecálek dostává. V posledních několika měsících vývojáři do aplikace doplnili například proxy připojení, roztomilé 3D avatary nebo vylepšené stavy.

Na platformu iOS, tedy na chytré telefony iPhone, dorazil i režim Picture in picure, neboli Obraz v obraze, který umožňuje sledovat videohovor v plovoucím okně, abyste během něj mohli používat další aplikace.

Počítá se s dalšími novinkami

Vývojáři WhatsAppu s aktivitou samozřejmě nekončí a v přípravě je hned několik dalších vychytávek. Těšit se můžete na přepis hlasových zpráv na text nebo na vylepšené nahrávání videa. Pokud se o nadcházejících novinkách chcete dozvědět víc, přečtěte si náš vyčerpávající souhrn.

Zdroj náhledové fotografie: Sara Kurfeß / Unsplash, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares