WhatsApp

Používáte chatovací aplikaci WhatsApp? Právě dostává funkci, na kterou čekal snad úplně každý

  • WhatsApp přináší novou perfektní vychytávku
  • Tady je návod, jak to celé funguje

Aplikace WhatsApp se v posledních týdnech dostává do popředí zájmu i díky tomu, že do ní téměř každý den přibývají nové funkce. V uplynulých hodinách vývojáři přidali další, která zlepšuje multitasking.


Nepřehlédněte: Vědci hledající mimozemské civilizace zkoumají podezřelý signál. Každých 18 minut se opakuje


WhatsApp je jednou z nejpopulárnějších aplikací současnosti. Slouží k posílání zpráv, obrázků, hlasových nahrávek i videí, a to jednotlivcům i skupinám. Uživatelé ji doslova milují, jen v Česku má přes 500 tisíc příznivců. V posledních několika měsících vývojáři do aplikace doplnili několik nových funkcí. Lidé mohou nově využívat například proxy připojení, roztomilé 3D avatary nebo vylepšené stavy.

WhatsApp vylepšuje jako o život

V uplynulých hodinách vývojáři do aplikace přidali další užitečnou funkci. Jedná se o takzvaný režim Picture in picture, neboli Obraz v obraze, který umožňuje sledovat videohovor v plovoucím okně, abyste během něj mohli používat další aplikace.

Nová funkce byla ve vývoji několik měsíců, kdy ji testovali vybraní uživatelé v rámci beta verzí aplikace WhatsApp. Teprve až poté, co se podařilo vychytat všechny mušky, byla zahrnuta do verze pro veřejnost. Jedinou kaňkou na kráse v tuto chvíli je, že je dostupná pouze pro telefony iPhone, tedy pro operační systém iOS.

WhatsApp p
Zdroj: Sara Kurfeß / Unsplash

Co náš čeká v dalších týdnech a měsících? Těšit se můžete na nové limity pro zasílání médií, přepis hlasových zpráv na text nebo na vylepšené nahrávání videa. Pokud se o nadcházejících novinkách chcete dozvědět víc, přečtěte si náš vyčerpávající souhrn.

Novinky v aplikaci?

  •   Podpora Obrazu v obraze systému iOS umožňuje zvládat během hovoru WhatsApp víc věcí najednou, aniž by se video pozastavilo
  •   Při posílání dokumentu nyní můžete připojit i popisek
  •   Nově jsou podporována delší témata a popisy skupin, abyste mohli svou skupinu lépe popsat
  •   Nyní si můžete vytvořit individualizované avatary a používat je ve formě nálepek a profilových fotografií. Začněte otevřením nabídky Nastaveni => Avatar

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay, zdroj: GizChina

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Opravdu přínosné by bylo použití na více zařízeních. Ne přes prohlížeč, ale aplikaci. Tyhle blbosti nejsou podstatné.

Comments are closed.