WhatsApp p

Tento jednoduchý trik vám umožní přečíst smazané zprávy z WhatsAppu

  • Oblíbený kecálek WhatsApp umožňuje odstranit odeslané zprávy
  • Poradíme, jak je vymazané zpětně zobrazit

WhatsApp patří mezi nejpopulárnější chatovací aplikace. Důkazem toho je, že ji po celém světě využívají více než dvě miliardy lidí a pravděpodobně mezi ně patříte i vy a vaši přátelé. No a možná se i vám stalo, že vám někdo poslal zprávu a následně ji smazal, ovšem vy jste chtěli vědět, co v ní bylo. Jenže jste měli smůlu. Navždy zmizela. Naštěstí existuje jednoduchý trik, kterým si můžete smazané zprávy zpětně prohlédnout, tedy za předpokladu, že používáte telefon s operačním systémem Android.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous ovládli ruské tiskárny. Rusům radí, jak obejít Putinovu cenzuru


Jak na smazané zprávy?

Abyste si zpětně zobrazili smazanou konverzaci, otevřete Nastavení vašeho telefonu (funguje třeba na Samsungu), vyhledejte „Historie upozornění“ a tuto funkci zapněte. Od této chvíli vám začne zaznamenávat veškerá oznámení, která na váš telefon dorazí, a to včetně již smazaných zpráv například ze sociální sítě WhatsApp.

@tatechtips

♬ Up and Away (Vocalese) – GHOSTLAND

WhatsApp používají miliardy lidí

Pokud váš telefon funkci „Historie upozornění“ nenabízí, existuje několik dalších cest, jak se k historii dostat. Asi nejlepší možností je stažení některé z aplikací, které historii oznámení uchovávají, stačí vám jen navštívit obchod Google Play. Jedna z těch nejznámějších aplikací se jmenuje jednoduše „Historie upozornění“. Populární je ovšem také aplikace WAMR, na kterou jsme vás upozornili ve starším článku tady. Po instalaci aplikace si sami snadno nastavíte, jakou historii chcete uchovávat a následně vám už nikdy nic neunikne.

Zdroj náhledové fotografie: Sara Kurfeß / Unsplash

Total
20
Shares
1 komentář

Comments are closed.