Honor

Telefony Huawei Mate a P dostanou konkurenci. Nový Magic bude lepší, tvrdí Honor

  • Honor na letošek chystá několik špičkových telefonů
  • Nové vlajkové lodě se pochlubí procesorem Snapdragon 888 a skvělým foťákem
  • Sebevědomí Honoru nechybí

Značka Honor letos plánuje velkolepý návrat v segmentu chytrých telefonů a tabletů. Firma už nepatří pod Huawei, který ji na sklonku loňského roku prodal konsorciu Shenzen Zhixin New Infromation Technology. Důležité je, že po prodeji se na Honor už nevztahují žádné americké sankce, které zasáhly právě Huawei.


Psali jsme: Honor vypustil poslední velkou aktualizaci Magic UI. Pro jaké telefony?


Honor má velké ambice

První vlaštovkou je model V40, který byl nejprve uveden bez Google služeb. Poté, co si firma vyjasnila vztah s americkou vládou a byla ujištěna, že může podnikat bez omezení, jsme se dočkali  oznámení také mezinárodní verze Honoru V40 se službami Googlu.

Prezident Honoru George Zhao krátce na to pro server Mydrivers uvedl, že populární appky jako YouTube, Gmail nebo klíčový Obchod Play budou součástí všech budoucích telefonů značky. Nebyl to ale poslední rozhovor nejvýše postaveného zaměstnance Honoru.

Serveru qq.com nyní Zhao řekl, že podnik aktuálně vede jednání se společnostmi AMD, Microsoft a dalšími. Připravuje totiž novou generaci notebooků MagicBook a chce, aby počítače měly maximální možnou výbavu. Řeč se stočila pochopitelně i na chytré telefony, které Honor nejvíce proslavily.


Psali jsme: Akvizice roku je tady. Huawei prodal Honor!


Nový Magic je v přípravě, zastíní i nejlepší Huawei

Šéf podniku uvedl, že firma letos uvede několik nadupaných kousků, které budou lepší než nejnovější top modely Huawei ze sérií P50 a Mate 50. Sebevědomí Honoru tedy rozhodně nechybí. Základem nových telefonů by měla být čipová sada Snapdragon 888 od Qualcommu.

Honoru nyní vše hraje od karet, na rozdíl od Huaweui, který všechny své nové telefony nabízí s osekanou verzí operačního systému Android. Kvůli uvalenému embargu u svých nových přístrojů nesmí používat služby společnosti Google a nic nenasvědčuje tomu, že se to brzy změní.

Total
0
Shares