Honor 20

Honor vypustil poslední velkou aktualizaci Magic UI. Pro jaké telefony?

  • Finální aktualizace nadstavby Magic UI dorazila na telefony Honor 20 a View 20
  • Aktualizace přináší nové funkce nadstavby EMUI 11, ne však systém Android 11
  • Jde zřejmě o poslední velkou aktualizaci, o podporu však přístroje nepřijdou

Značka se již zbavil břemena značky Huawei, své staré telefony z tohoto období však nadále podporuje. Řeč je o modelech View 20 z prosince 2018 a Honor 20, respektive 20 Pro z května 2019. Oba telefony přišly na trh s Androidem 9 Pie a v průběhu roků obdržely velkou aktualizaci spojenou s Androidem 10.

Psali jsme: Honor V40 se službami Google potvrzen! Dorazí během pár týdnů

Magic UI 4.0 pro Honor 20 a View 20

Obě série telefonů výrobce nyní dostávají novou aktualizaci nadstavby Magic UI s číselným označením 4.0. Ta je založena na nedávno uvolněném EMUI 11, které používají telefony značky Huawei a nadstavba Honoru z ní nemálo vychází. Android 11 ale nečekejte, ten kvůli restrikcím ze strany USA Huawei ani Honor u svých starších telefonů zřejmě zavádět neplánuje – musel by se totiž vzdát Google služeb.

O dostupnosti aktualizace Magic UI 4.0 informoval server Huawei Central a podle všeho by měla být postupně vypuštěna globální aktualizace OTA (over-the-air, pozn. redakce). Update je velký necelé 2 GB a nabízí novější grafický kabátek, vylepšený multitasking při více otevřených aplikacích a také sympatičtější melodie a vibrace pro vyzvánění.

Total
0
Shares