HONOR Magic4 Lite

Honor V40 se službami Google potvrzen! Dorazí během pár týdnů

  • Honor V40 dostane služby společnosti Google
  • Jeho majitelé tak budou moci využívat obchod Google Play a všechny populární aplikace

Všechny spekulace a dohady se právě potvrdily! Před malou chvílí byla potvrzena mezinárodní verze Honoru V40 se službami Googlu. Telefon dokončuje veškeré potřebné certifikační povinnosti a pokud vše půjde podle plánu, představen bude globálně během několika následujících týdnů.

Naprosté skvělé je, že návrat Google služeb neslaví pouze model V40. Prezident Honoru George Zhao pro server Mydrivers uvedl, že populární appky jako YouTube, Gmail nebo klíčový Obchod Play budou součástí všech budoucích telefonů značky, která ještě nedávno patřila pod Huawei.

Původní článek z 21.1 (14:00)

Máme pro vás horkou novinku a pokud je to pravda, rozhodně se máme na co těšit. Aktuálně se velmi hlasitě spekuluje nad tím, že za odkladem chystaného Honoru V40 stojí návrat ke Googlu. Jestli to tak je, se samozřejmě dozvíme až na slavnostní premiéře, která je ohlášená na 22. ledna. Každopádně některé zákulisní zdroje naznačují, že plán do budoucna je jasně daný a čínská podnik s Googlem počítá.

Původní článek z 18.1 (17:00)

Společnost Honor na poslední chvíli odložila uvedení svého špičkového smartphonu V40 na 22. ledna. Díky mikroblogu weibo.cn ale už s předstihem známe cenu chystané vlajky. Na poutači prodejce elektroniky můžeme vidět částku 3 999 jüanů, což je v přepočtu zhruba 13 300 korun bez daně a zhruba 15 000 korun s daní. Za tyto peníze se bude prodávat varianta s 8 GB RAM a 128GB úložištěm.

Původní článek z 12.1 (12:03)

O novém vlajkovém modelu Honor V40 vás pravidelně informujeme, takže pokud nás pozorně čtete, už víte vše podstatné. Čínská značka se chce krátce po odtržení od Huawei pořádně blýsknout a dokázat, že super telefony má stále v malíčku.

Rýsuje se pořádná bestie

A chystaná novinka je jasným důkazem toho, že Honor nemíní dlouho přešlapovat na místě a pořádně se do toho obuje. Tak schválně a jen v rychlosti. Pod kapotou tepe vysokooktanový procesor Dimensity 1000+. K tomu máme očekávat ohromnou porci RAM i rychlé vnitřní paměti. A také nesmíme opomenout raketové 66W drátové a 50W bezdrátové nabíjení.

Dechberoucí displej

Ale tou největší hitparádou má být displej. Měl by být totiž naprosto famózní. Nejenže nabídne skvělou 120Hz obnovovací frekvenci, která garantuje perfektní plynulost. V záloze má i 300Hz odezvu dotyku. A to není všechno! Panel podporuje naprosto fantastickou 1 miliardu barev. Mrkněte na následující video a názor si udělejte sami

Total
0
Shares