Muž, telefon

Samsung rozzlobil zákazníky. Fotoaparát svého nejlepšího telefonu opraví až za dva měsíce

  • Galaxy S24 Ultra se pokazil fotoaparát
  • Ukázalo se, že to výrobce příliš netrápí

Samsung má i letos velké problémy s fotoaparátem u svého nejlepšího telefonu v nabídce. Lidé si už delší dobu stěžují, že jejich Galaxy S24 Ultra nefotí tak, jak má. Výrobce přislíbil opravu, jak se však ukazuje, na její vydání si lidé dlouho počkají.


Nepřehlédněte: Na Slunci vybuchly čtyři erupce najednou. Zemi zřejmě zasáhne silná magnetická bouře


Vleklé trable s fotoaparátem

Začátkem tohoto měsíce začaly na internetu cirkulovat spekulace, že by společnost Samsung mohla v dubnu vydat aktualizaci, která by vyřešila problémy s fotoaparátem u prémiového Galaxy S24 Ultra. Zdá se však, že tomu tak nakonec nebude.

Ice Universe, známý tipér se spolehlivými informacemi, na sociální síti X (dříve Twitter) prozradil, že opravný update fotoaparátu byl odložen, a to přinejmenším do června. Nový software měl přitom řešit nepřesné vyvážení bílé, přesaturované zobrazení červené barvy i kvalitu obrazu z teleobjektivu.

Samsung se v poslední době objevuje ve zprávách a ne vždy z pozitivních důvodů. Po vydání aktualizace One UI 6.1 na mnoho zařízení Galaxy začali někteří uživatelé hlásit problémy, jako například nefunkční čtečky otisků prstů, pomalejší nabíjení, zamrzání displejů nebo právě problémy s fotoaparátem.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Zdroj: FONETECH.CZ

Telefonům se po aktualizaci pokazil displej

Zatímco jihokorejská společnost nemusí být zodpovědná za všechny chyby, jako jsou problémy s dotykovým displejem, které postihly řadu Galaxy S23, hůře optimalizovaný fotoaparát S24 Ultra lze připsat výhradně Samsungu.

Fóra korejské společnosti jsou zaplavena stížnostmi majitelů, kteří si od uvedení telefonu na trh stěžují na mizerný výkon sestavy objektivů. Chybné vyvážení bílé, problémy s teleobjektivem, přeexponování a přesaturované barvy patří mezi to, co uživatele Galaxy S24 Ultra trápí ze všeho nejvíce.

Zdroj náhledové fotografie: katemangostar / Freepik, zdroj: Phone Arena

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. Jj, focení je v některých případech vážně tristní. Jsem o to smutnější, že S22 ULTRA, kterou jsem v rodine posunul dal, fotí lépe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..