Samsung Galaxy S22 Ultra

Galaxy S22 Ultra má nejlepší zoom ze všech. Ne nadlouho, z trůnu ho prý sesadí tohle Vivo

  • Populární čínská značka chystá zajímavou novinku
  • Bude to Vivo X90 Pro (Plus), a je na co se těšit
  • Telefon si bude chtít došlápnou na Galaxy S22 Ultra

Na stále ještě aktuální vlajkový telefon z dílny Samsungu můžete mít jakýkoliv názor, ale jedno je jisté: 10× bezztrátový zoom, jímž se pyšní Galaxy S22 Ultra (recenze), je prostě vychytávka, kterou hned tak někdo nemá.

Galaxy S22 Ultra

A ač fotoaparát v populárním žebříčku DXOMARK na samém vrcholu nefiguruje, je to právě optické přiblížení, jež je u tohoto smartphonu prostě perfektní a jen obtížně hledá konkurenci. To se však už za pár měsíců může změnit, informuje Sammobile.

Půjde na to trošku oklikou. Včera jsme vám dali k dispozici první nástřel specifikací a výbavy chystané novinky Vivo X90 Pro (Plus), která naváže na letošní vlajkový model Vivo X80 Pro (recenze).


Nepřehlédněte: Po iPhonech 14 Pro se jen zaprášilo, v Česku jsou beznadějně vyprodané. Další zájemci si musí počkat do listopadu


Gamenchanger od Vivo

To v kostce znamená, že se opět můžeme těšit na parádní výbavu díky špičkovému LTPO 3.0 Quad HD+ displeji, procesoru Snapdragon 8 Gen 2, pořádné porci RAM, paměti, ultra-výkonnému 100W nabíjení atd.

Stran fotoaparátů vsadí Vivo na stejný snímač jako konkurenční Xiaomi 12S Ultra, tj. 1″ 50Mpx IMX989 od Sony, který doplní 48Mpx širokáč, dále 12Mpx teleobjektiv s gimbalem plus zatím nespecifikovaný periskop.

To však není tak podstatné. Mnohem důležitější je informace, že se dostane i na 10× zoom, u kterého si je populární IceUniverse jistý, že Galaxy S22 Ultra roznese na kopytech. Smartphone by se měl představit ještě letos v prosinci.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
0
Shares