iPhone 14

Po iPhonech 14 Pro se jen zaprášilo, v Česku jsou beznadějně vyprodané. Další zájemci si musí počkat do listopadu

  • Prodejci v tuzemsku i zahraničí hlásí beznadějně vyprodáno
  • V obchodech se iPhony 14 Pro rozebraly už během pátku

Kdo si neudělal předobjednávku ještě před oficiálním startem prodeje, má několik nadcházejících týdnů smůlu. Prodeje chytrých telefonů řady iPhone 14 odstartovaly teprve minulý pátek a prodejci v tuzemsku i zahraničí hlásí beznadějně vyprodáno. Ve většině obchodů se po novinkách doslova zaprášilo.


Nepřehlédněte: iPhone 14 nakonec Alway On Displej dostane. Za oblíbenou funkci si ale připlatíte


Češi vzali nový iPhone 14 Pro útokem

Chcete nový iPhone 14 Pro nebo větší variantu 14 Pro Max? Tak to si musíte několik týdnů počkat. O nové čtrnáctky, které cílí na náročnější uživatele, je totiž obrovský zájem a řada prodejců hlásí vyprodáno. A nic bohužel nenasvědčuje tomu, že by se tato situace brzy změnila.

Výhled vážně nevypadá příliš optimisticky. Z oficiálních stránek Applu se totiž případní zájemci dozví, že při současném objednání budou přístroje doručeny až na přelomu října a listopadu. Platí to jak pro iPhone 14 pro, tak pro větší iPhone 14 pro Max. Stejné informace je možné vyčíst také z některých tuzemských e-shopů.

iPhone14
Zdroj: FONETECH.CZ

O základní model není takový zájem

Koneckonců o tom, že zájem o nové iPhony bude rekordní, bylo jasno už po spuštění předobjednávek. A to navzdory tomu, že ceny modelů Pro jsou nastaveny poměrně ambiciózně. Vyšší částky totiž zatím americký počítačový gigant za své chytré telefony nikdy nepožadoval.

Zcela opačná panuje v případě základního iPhonu 14, který je ve většině tuzemských obchodů skladem. Takže kdo po tomto telefonu touží, může ho mít prakticky okamžitě. Stačí navštívit některou z prodejen nebo zadat objednávku na e-shopu.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: vlastní

Total
0
Shares