Samsung Galaxy S22 FE

Samsung obětoval Galaxy S22 FE ve prospěch S22 Ultra. Další „Eféčko“ až za rok

  • Fanouškovská edice se těšila velké oblibě
  • Galaxy S22 FE letos Samsung odpískal
  • Důvodem byl nedostatek procesorů

Včera jsme vás informovali, že zaznívají zvěsti ohledně telefonu Galaxy S22 FE. Někteří analytici (milně) předpokládali, že Samsung záměrně kolem novinky mlží, aby ji mohl nečekaně vytáhnout jako eso z rukávu na srpnovém Galaxy Unpacked eventu.

Tato úvaha však byla v přímém rozporu s tím, co si myslela většina tipérů na základě toho, jakým způsobem korejská značka k tomuto smartphonu v uplynulých měsících přistupovala.

Prvotní útržky informací, renderů a specifikací vystřídalo „pusto – prázdno“. S ohledem na nedávnou polovodičovou krizi, aktuální ekonomické lapálie a rostoucí inflaci se zdálo být jasné, že indicií, proč letos fanouškovskou edici odpískat, má Samsung více než dost.


Nepřehlédněte: Vědci zachytili záhadný signál z kosmu. Zní jako tlukot srdce a opakuje se, tvrdí


Samsung Galaxy S22 FE
Samsung Galaxy S21 FE / Zdroj: FONETECH.CZ

Osud Galaxy S22 FE zpečetěn

To aktuálně potvrzuje i Sammobile, který mimo jiné podrobněji rozvedl jeden z důvodů zmíněných výše. Právě nedostatek vlajkového procesoru Snapdragon 8 Gen 1 od Qualcommu postavil podnik před jasnou volbu: buď citelně omezit vlajkovou řadu, nebo se na Galaxy S22 FE prostě vykašlat.

A už teď víme, která z možností vzala za své. Nicméně, server dále dodává, že Korejec s „Eféčkem“ nekončí. Ať už Galaxy S22 FE nebo Galaxy S23 FE je i nadále na pořadu dne, jen ne letos.

Zdroj náhledové fotografie: ilustrační, FONETECH.CZ 

Total
0
Shares