Samsung Galaxy S22 FE

Pokud Samsung uvažuje o představení Galaxy S22 FE, teď je ta pravá chvíle

  • Fanouškovská edice se těšila velké oblibě
  • Jak to vypadá, s populární řadou je šmitec
  • Samsung Galaxy S22 FE je historie, nebo ne?

Subjektivně jsem měl k telefonu Galaxy S21 FE (recenze) několik větších výhrad, přesto celkovou optikou nešlo o průšvih, to ani v nejmenším. S ohledem na docela přesycené portfolio mi však záměr Samsungu unikal.

První generace byla bestseller

Zatímco v roce 2020 byl předchůdce fantastickým oživením mobilního trhu (z mého pohledu smartphone roku), nástupce už tak úžasně nepůsobil. Pověstný wow efekt se ztratil někde v pomyslném překladu.

Ale nechápejte mě špatně. Pořád to byla výborná koupě, tím spíš, pakliže jste uplatnili cashback nebo byl k mání za akční cenu. Každopádně, momentálně jsou veškeré úvahy nejspíš pasé.


Nepřehlédněte: Vědci zachytili záhadný signál z kosmu. Zní jako tlukot srdce a opakuje se, tvrdí


Samsung Galaxy S21 FE Recenze
ilustrační, zdroj: FONETECH.CZ

Jak před časem informoval Sammobile, v otázce letošního Galaxy S22 FE je to údajně jasné jako facka. Samsung s největší pravděpodobností telefon odpískal. Nějaké kusé informace se sice na webech objevily, ale to bylo povětšinou před více jak půl rokem nebo ještě déle.

Galaxy S22 FE? Teď, nebo nikdy!

Ano, zaznamenal jsem názor, že tentokrát si to Korejec lépe pohlídal a může ještě překvapit. Dalo by se s tím i souhlasit, ale to bychom museli být v roce 2010 a ne v roce 2022, kdy nikdo nic neutají. Navíc nejde o tak strategicky důležité zařízení, které by Samsung musel obestřít mlhou, nemyslíte?


Nenechte si ujít: ČEZ vydal aplikaci Proud. Mějte přehled o energiích, spotřebě a odečtech elektřiny


Přesto definitivnímu závěru navzdory přišel Android Central se zajímavou hypotézou. Web avizuje (odvolává se na názory předních expertů), že i když Samsung – ať už kvůli situaci na trhu nebo dalším důvodům – by o fanouškovské verzi přece jen uvažoval, právě letní prázdniny jsou ten správný čas.

Bylo to právě načasování a zejména cena, která Galaxy S21 FE postavila do zvláštní role, jež se úplně nesetkala s pochopením nejen odborné, ale i laické veřejnosti.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares