Galaxy S24U

Samsung chystá překvapení pro fanoušky. U Galaxy S25 Ultra za příplatek nabídne více paměti

  • Máme první informace o Samsungu Galaxy S25 Ultra 
  • Dostane více operační paměti než předchůdci 

Do premiéry dalšího top modelu Samsungu je stále daleko, ovšem prvních informací již začíná přibývat. Pokud se nestane něco neočekávaného, příští rok dorazí špičkový Galaxy S25 Ultra v oblíbené paměťové konfiguraci, která byla k dispozici naposledy v roce 2021.


Nepřehlédněte: Vědci rozluštili záhadu exploze asteroidu nad Berlínem. Rotoval kolem své osy 33 000krát za 24 hodin


Samsung Galaxy S25 Ultra s více paměti

Od uvedení aktuální řady Galaxy S24 uběhlo teprve několik málo měsíců, už se ale pomalu začíná spekulovat o telefonech, které je v prémiovém segmentu nahradí. Podle zaběhlých trendů bude série Galaxy S25 zahrnovat tři modely: S25, S25+ a Galaxy S25 Ultra.

Podle informací Sawyera Galoxe, tipéra, který vystupuje na sociální síti X (dříve Twitter), můžeme u prémiového S25 Ultra očekávat navýšení paměti RAM z 12 GB na 16 GB. Připomeňme, že všechny konfigurace Galaxy S24 Ultra jsou vybaveny maximálně 12 GB operační paměti.

Insider prozradil, že Galaxy S25 Ultra bude rovněž vybaven 12 GB RAM, ale jen v kombinaci s 256GB úložištěm. Kdo si bude ochotný připlatit za model s 512GB pamětí nebo za variantu s 1 TB, získá další 4 GB RAM, čili dohromady 16 GB.

Špičková obrazovka, výkonnější procesor a Galaxy AI

Když už hovoříme o změnách, velikost obrazovky S25 Ultra se podle všeho mírně zvětší z 6,8 na 6,9 palce. Předpokládá se, že telefon bude pohánět Snapdragon 8 Gen 4, první čipová sada společnosti Qualcomm vyráběná 3nm technologií Samsung Foundry.

A další novinky? Ve hře je jasnější displej, což se bude hodit za slunečného počasí, vylepšené dotykové pero S Pen a samozřejmě i pokrok v oblasti generativní umělé inteligence Galaxy AI.

Ta, jak jistě víte, debutovala v letošní řadě Galaxy S24 a uživatelům pomáhá s úpravou obrázků, generováním odpovědí na zprávy, e-maily a podobně.

Zdroj náhledové fotografie: Zana Latif / Unsplash, zdroj: PhoneArena

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..