Realme GT Master Edition

Realme GT Master Edition je naprostá libovka, v Česku bude 6. září

  • Na příští pondělí chystá společnost Realme velkolepou událost
  • V České republice oficiálně uvede nový Realme GT Master
  • Na jeho designu se podílel slavný Naoto Fukasawa

Realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů, uvede v pondělí 6. září na český trh nový model řady GT. Realme GT Master Edition je vymazlená stylovka, která do střední třídy přinese neokoukaný design. Zadní stranu telefonu navrhl japonský vizionář Naoto Fukasawa. Inspiroval se důležitostí cestování pro mladé lidi. Zadní část proto připomíná zvlněnou strukturu kufru a je vyrobena z konkávní veganské kůže.


Nepřehlédněte: Realme: 5 důvodů, proč může být v Evropě jedničkou


Realme GT Master Edition

Design telefonu ocenila i porota prestižního mezinárodního ocenění iF Design Awards. „Chtěl jsem navrhnout telefon pro všechny lidi. A zejména ty, kteří jsou pozitivní, aktivní a plní života,“ říká Fukasawa, který v minulosti se značkou spolupracoval už na modelech Realme X Master Edition a Realme X2 Pro Master Edition.

Realme GT Master Edition
Realme GT Master Edition | foto: FONETECH

Zaujme i výbavou a 5G

Kromě výjimečného designu Master zaujme i výbavou. Najdeme v ní třeba procesor Snapdragon 778 5G, 8 GB RAM nebo účinný chladící systém, takže smartphone bez problému rozběhá i nejnáročnější hry. Disponuje také 32Mpx selfie fotoaparátem a 64Mpx hlavní kamerou. Vypíchnout si zaslouží ale i pěkný 120Hz AMOLED displej s podporou funkce Always-On. Mimochodem, telefon už máme orecenzovaný a článek připravený k pondělní publikaci.

V zahraničí ceny Realme GT Master Edition začínají na 399 amerických dolarech u verze 6 GB + 128 GB. Vyšší verzi je 12 GB + 256 GB možné pořídit za 449 dolarů. České ceny Realme oznámí při oficiálním uvedení telefonu na trh.

Total
4
Shares
1 komentář

Comments are closed.