Realme GT Master Explorer Edition

Realme GT Master Edition získal cenu iF Design Award

  • Parametry Master Edition vycházejí z Realme GT, zadní strana je z umělé kůže
  • Hlavní rozdíl je v použitém procesoru. Snapdragon 888 nahradil čip Snapdragon 778G 5G

Použitá umělá kůže se zajímavými prolisy umí zaujmout, a tak značka Realme oznamuje, že její smartphone Realme GT Master Edition získal prestižní ocenění iF Design Award. Jeho design navrhl známý japonský umělec Naoto Fukasawa.


Nepřehlédněte: Realme GT Master Explorer Edition unboxing a první dojmy


Realme GT Master Edition je třetím výsledkem spolupráce Naota Fukasawy se společností. V minulosti se podílel na Realme X Master Edition Onion and Garlic a Realme X2 Pro Master Edition Red Brick and Concrete.

Realme GT Master Edition je levnější alternativou k výhodnému Realme GT

U novinky, která se bude prodávat i v České republice, se nechal Fukasawa inspirovat důležitostí, kterou cestování pro mladé lidi má, a design modelu tak ovlivnil jedinečný produkt – kufr. Kromě výjimečného zpracování zadní části tak, aby co nejvíce připomínala zvlněnou strukturu kufru, je ojedinělý i materiál.

Realme GT Master Explorer Edition
Realme GT Master Explorer Edition | foto: vlastní

Umělá kůže se zajímavými prolisy

Jde o první použití konkávní veganské kůže (ne, vážně se nejedná o kůži z vegana) u chytrého telefonu, díky které zadní strana Realme GT Master nejen dobře vypadá, ale telefon se díky ní drží i dobře v ruce. Toto tvrzení Realme ostatně potvrzuje i naše dosavadní testování. V redakci máme Realme GT Master i Realme GT Master Explorer a brzy vám na oba telefony nabídneme zevrubné recenze.

Total
1
Shares