Realme GT Master Explorer Edition

Realme GT Master Explorer Edition unboxing a první dojmy

  • V redakci testujeme nový Realme GT Master Edition
  • Pod kapotou má Snapdragon 870 a 12 GB RAM
  • Podívejte se na naše unboxing video

Realme GT Master Explorer Edition už si střihl populární benchmark AnTuTu, jak jsme si ukázali v minulém článku. Připsal si nějakých 720 tisíc bodů a zařadil se mezi nejvýkonnější smartphony na světě. Dnes vám však ukážeme trochu něco jiného – unboxing Exploreru.


Nepřehlédněte: Realme GT Master Explorer Edition: Zničí supersport AnTuTu? (test)


Telefon už na první pohled vypadá výjimečně a značka Realme bez nadsázky naznačila další trend v designu chytrých mobilů. Vzhled zad nového dostupného modelu střední vyšší třídy Realme GT Master Explorer Edition totiž vytvořil slavný japonský designér Naoto Fukasawa. Záda mají hezký vzor s vystouplými pruhy (použita je veganská kůže) a podpisem výše zmíněného designéra, přičemž za mě toto provedení vypadá opravdu opravdu úžasně.

Realme GT Master Explorer Edition
Realme GT Master Explorer Edition | foto: vlastní

Realme GT Master Explorer Edition

  • Rozměry –159,9 × 72,5 × 8,8 mm a 183,5 gramů
  • Displej – 6,55″, Full HD+ OLED, zahnutý, 120 Hz
  • Paměť – 12 GB + 256 GB
  • Procesor – Snapdragon 870
  • Baterie – 4 500 mAh

Co se týče fotoaparátů, Realme GT Master Explorer Edition se pyšní trojitou sestavou. V řadě pod sebou najdeme snímače s rozlišením 50 + 16 + 2 Mpx a k tomu nechybí optická stabilizace obrazu. Baterie má kapacitu 4 500 mAh a využívat lze vemi rychlé kabelové nabíjení o výkonu 65 W. Na přední straně designového smartphonu najdeme nádherný OLED displej s Full HD+ rozlišením a rychlou obnovovací frekvencí 120 Hz.

Telefon už několk dní testujeme a zatím na něj nemůžeme říct křivého slova. Systém je maximálně odladěný, výkonu je dostatek a hlavní 50Mpx fotoaparát podává slušné výsledky i za zhoršených světelných podmínek. Nadstandardní je přitom i kvalita videa, pro které je maximem 4K záznam při šedesáti snímcích za sekundu. Explorer je aktuálně nejlépe fotící Realme na trhu a rozdíl mezi ním a standardní verzí Realme GT je už patrný na první pohled.

Určitě vás zajímá, co v případě Realme GT Master Explorer Edition za své peníze dostanete. Podívějte se na naše unboxing video a nic vás nepřekvapí.

Realme GT Master Explorer Edition UNBOXING

AnTuTu Benchmark

Total
18
Shares