Huawei P50 Pro

Proč Huawei k novému P50 nedá nabíječku? Důvod vás překvapí

  • Balení začne šidit i Huawei. A to rovnou u modelu P50
  • Smartphone by měl nabídnut procesor Kirin 9000L a skvělý foťák
  • Systémem nebude Android, ale Harmony OS

Informací o nových telefonech série Huawei P50 bude v následujících týdnech přibývat, ale tato zpráva se netýká ani tak samotných smartphonů, jako jejich balení. Podle serveru Slashgear ani jeden z modelů (P50, P50 Pro a P50 Pro+) nenabídne v krabičce tolik potřebný nabíjecí adaptér.


Psali jsme: Huawei P50 Pro pózuje s obrovským fotoaparátem


Máte nabíječku? A mohli bychom ji vidět?

Apple přestal na podzim loňského roku dávat do balení k iPhonům 12 nabíječky a sluchátka. Obojí si musí zákazník dokoupit a příslušensví má tradiční jablečnou přirážku. Netrvalo dlouho a dalším „ochráncem přírody“ se stal Samsung.

Řada Galaxy S21 nemá v krabici sluchátka ani nabíječku, protože chce výrobce minimalizovat dopad na životní prostředí. Alespoň to takto uvádí na svém oficiálním webu. Záměry obou firem budou nejspíše jiné (maximalizace zisku). Protože se ale jejich pohnutky nikdy oficiálně nedozvíme, je zcela zbytečné nad nimi dále přemýšlet.

Huawei
Nabíječka Huawei | foto: vlastní

Huawei P50 nenabídne nabíječku v balení

Absence nabíjecích adaptéru v balení nových vlajek od Huawei bude mít úplně jiný důvod – čínská firma prý nemá dostatek čipů do nabíječek z důvodu pandemie koronaviru a sankcí americké administrativy. Zákazníci si důležité příslušenství budou moci dokoupit zvlášť. Snad…

Řada Huawei P50 bude představena už příští měsíc. Očekává se prémiový fotoaparát s logem německé značky Leica a bezkonkurenčním zoomem. Použitý snímač od Sony by přitom na poměry mobilů mohl mít rekordní velikost jeden palec.

Zatímco hardwarově budou nové telefony budou skvělé, softwarově vsadí na dosud nepříliš známý systém Harmony OS, který nahradí tradiční Android.

Total
0
Shares