Samsung

Nabíječka u Galaxy S21 nebude, lidé si ji budou muset dokoupit

  • Samsung následuje Apple a zredukuje balení svých smartphonů
  • K vlajkovému Galaxy S21 nedostanete nabíjecí adaptér

To, o čem se několik měsíců spekulovalo, je nyní realitou. Proslulý tipér Evan Blass (@evleaks) se dostal ke screenshotům oficiálních webových stránek společnosti Samsung, které budou spuštěny okamžitě po premiéře nových smartphonů Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra. Potvrdilo se, že v balení bude chybět jedno zásadní příslušenství.

Apple založil trend

Poté, co Apple představil nové iPhony 12, ke kterým nedodal nabíječku ani standardní drátová sluchátka, bylo jen otázkou času, kdy ho budou následovat další výrobci. Hodně se hovořilo o Samsungu a tato spekulace byla nyní, jen pár hodin před zahájením keynote Unpacked 2021, potvrzena.

Únik webové stránky Samsungu
Únik webové stránky Samsungu | foto: Evan Blass

Další investice

V balení nových S21 tak nenajdeme standardní nabíjecí adaptér. Kdo žádný doma nemá, bude si ho muset zvlášť dokoupit. To znamená investici minimálně dalších několika set korun. Jihokorejský gigant svůj krok obhajuje vstřícným přístupem k životnímu prostředí a tvrdí, že v balení najdou uživatelé vše, co potřebují – tedy nabíjecí kabel, špendlík pro vyjmutí SIM a úvodního průvodce, aby věděli, jak s telefonem zacházet.

Souhlasíte s krokem Samsungu, nedodat do balení svých nejlepších smartphonů nabíječku? 

Zdroj náhledové fotografie: Christian Wiediger / Unsplash

Total
0
Shares