Pomozte vylepšit chytré hodinky Huawei. Za feedback dostanete slevu 20 %

  • Huawei nabízí uživatelům možnost vylepšit nebo navrhnout zcela nové sportovní režimy pro hodinky z řady Watch.
  • Prostřednictvím jednoduchého dotazníku můžete sdílet své postřehy a zpětnou vazbu
  • Zároveň také získate šanci vyhrát 20% slevu na chytré hodinky

S více než stovkou sportovních režimů, které nabízí chytré hodinky a chytré náramky Huawei, vůbec nezáleží na tom, jestli běháte, plavete, chodíte po horách, jezdíte na kole nebo provádíte jakoukoliv z dalších desítek tréninkových aktivit – vždy vám poskytnou koučink postavený na detailných analýzách.


Psali jsme: Huawei P50 zatím nebude, chybí komponenty pro výrobu


Huawei chce zapojit uživatele

Jelikož je sportovec v každém z nás, pracujeme ve vlastním tempu a stylu, zkrátka máme jedinečné potřeby. Proto přišla společnost Huawei s novou výzvou pro uživatele, aby se podělili o své zkušenosti, postřehy a nápady a pomohli tak navrhnout ještě lepší sportovní režimy.

Podílejte se na vylepšování sportovních módů v Huawei Watch
Podílejte se na vylepšování sportovních módů v Huawei Watch | foto: Huawei

Získejte pěknou slevu

Pokud chcete sdílet zpětnou vazbu a nápady týkající se sportovních režimů, navštivte do 6. června tuto stránku, vyplňte jednoduchý dotazník a získejte 20% slevu na jakékoliv chytré hodinky Huawei! Nad nabídkou dlouho nepřemýšlejte. Jedinečná možnost vyladit wearables od Huawei přesně podle svých představ se totiž nějakou dobu nemusí opakovat.

Titan, safír a keramika

Současným vrcholem produkce Huawei v oblasti nositelné elektroniky jsou chytré hodinky Watch GT2 Pro, které se pyšní titanovým tělem a safírovým sklíčkem, které chrání nádherný AMOLED displej. Aktuální novinkou v portoliu výrobce je chytrý náramek Huawei Band 6, jehož recenzi si přečtěte tady.

Total
1
Shares