WhatsApp

Nejotravnější věc na WhatsAppu končí! Vše mění příchod vymodlené funkce

  • WhatsApp chystá novou funkci
  • Uživatelé na ni dlouho čekali

Populární chatovací aplikace WhatsApp, kterou používá mnoho Čechů, chystá v nejbližší době jednu zásadní novinku. Brzy už by uživatelé mohli prohlížet dokumenty, aniž by je museli otevírat.


Nepřehlédněte: NASA vyfotila podlouhlý objekt, který se vysokou rychlostí řítil kolem Měsíce


WhatsApp přichází s novou funkcí

Oblíbená chatovací aplikace WhatsApp často přichází s novinkami, které mají uživatelům nabídnout nové možnosti. Nyní se vývojáři odhodlali k přidání funkce, kterou ocení úplně každý.

Podle informací serveru WABetaInfo, jehož redaktoři se rádi a často pitvají v kódu neveřejných verzí aplikace WhatsApp, se jedná o možnost snadno nahlížet na dokumenty. Půjde o něco jako náhled a usnadní vám to hledání toho správného dokumentu, protože hned budete vědět, jak vypadá.

V současné době platí, že pokud sdílíte fotografii nebo video ve službě WhatsApp jako dokument, příjemce si je nemůže prohlédnout, pokud si je nestáhne. S touto připravovanou funkcí, kdy lidem bude stačit, aby v chatu na dokumentu podrželi prst, se i tento otravný problém stane minulostí.

Kromě toho WhatsApp údajně také pracuje na funkci, která bude navrhovat kontakty pro chatování. Podle dostupných informací by se jednalo o kontakty, se kterými uživatel již dlouho nevedl konverzaci. Dříve se uvádělo, že tato funkce bude k dispozici pouze uživatelům telefonů s Androidem, ale zpráva WABetaInfo uvádí, že ji dostanou i iPhony.

WhatsApp
Zdroj: antonbe / Pixabay

Umělá inteligence

Výše uvedené funkce nejsou ale jedinými novinkami, které v poslední době fanoušci vyhlíží. WhatsApp se připravuje například i na příchod umělé inteligence. Před několika dny uniklo, že WhatsApp se stane první chatovací aplikací společnosti Meta, která přinese implementaci vlastní umělé inteligence, využívat bude jazykový model Llama.

Zdroj náhledové fotografie: Sara Kurfeß / Unsplash, zdroj: IT

Total
0
Shares