Motorola AnTuTu

Králem AnTuTu je tento telefon! Zapomeňte na Samsung, Realme nebo Xiaomi

  • AnTuTu má nového krále
  • Jde o super výkonný telefon od Motoroly
  • Nasbíral více jak 1,1 milionu bodů

Motorola chystá nový vlajkový telefon. A je to dobře. Potřebuje totiž špičkový smartphone jako sůl. Několikrát to zkusila, ale povětšinou se pěkně spálila. Vyjde to tentokrát?

První s 200 megapixely

Čím víc proužků, tím víc Adidas, vzpomínáte? Jako by se tohohle lidového rčení chytla i populární značka, která se rozhodla nepostávat opodál v krámu mezi regály s kefíry a pečivem. Motorola velmi dobře ví, že na termíny „větší, největší, nejvíc, nejlepší“ zákazníci slyší.

Aktuálně je nejvyšším rozlišením fotočipu použitého v mobilním telefonu 108 megapixelů. Spoléhají na něj třeba Galaxy S21 Ultra a S22 Ultra (recenze) od Samsungu plus některé modely od Xiaomi a dalších konkurentů.


Nepřehlédněte: Proruská hackerská skupina Killnet právem nahání strach. K útokům používá 4,5 milionu zotročených počítačů


Motorola Frontier 200 Mpx
Zdroj: Motorola, oficiální promo, Weibo

Výbava snů

To však má být v červenci minulost! Populární brand totiž už za pár dní představí ten vůbec „nejmegapixelovější“ smartphone planety. Frontier hlavní fotoaparát s bezprecedentním rozlišením 200 megapixelů. Jen tak mimochodem, fyzická velikost čipu má být 1/1,5 palce a světelnost f/2.2.

Novinka by měla defaultně pořizovat 50Mpx, resp. 12,5 Mpx snímky (v závislosti na režimu 2 × 2 vs. 4 × 4). Na zádech se bude dále nacházet 50Mpx ultra-širokáč a 12Mpx teleobjektiv. Z další výbavy nemá chybět vlajkový procesor Snapdragon 8+ Gen 1, 125W nabíjení nebo parádní 6,67palcový OLED displej se 120 hertzy.

Nejvýkonnější v AnTuTu

A aby toho nebylo málo, aktuálně tahle Motorola zbourala AnTuTu. Doslova! Jak avizuje Gizmochina, smartphone dosáhl na celkové skóre 1 114 761 bodů. To je postavilo do role největšího dravce v pomyslném výkonnostním potravním řetězci.

To samo o sobě ještě nic moc neznamená, jak totiž sami dobře víte, gró všeho je hlavně optimalizace. Buď, jak buď, už teď je jasné, že o telefonu ještě hodně uslyšíme.

Zdroj náhledové fotografie: Motorola, tisková zpráva (ilustrační)

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Milion “dávno” padl, takže už to je úplně jedno. Teď bude další soutěžní/marketingová meta ležet někde okolo 1.3-1.5 mil., nejdřív se SD 8 gen 2 :-). Na trhu někdy prosinec22/spíš leden-únor 23 :-D.

Comments are closed.