Netflix

Konkurent Netflixu je ode dneška v Česku! V nabídce má jeden hit za druhým a láká na bezkonkurenční slevu

  • Netflixu a HBO chce konkurovat novinka SkyShowtime
  • V Česku je oficiálně dostupná od dnešního dne

Na poli streamovacích služeb začíná být slušná tlačenice. Vedle Netflixu, HBO Max, Amazonu či Disney+ u nás dnes začala vysílat i internetová televize SkyShowtime. V široké nabídce má místo pro seriály, dramata, dětské filmy, lokální tvorbu i dokumenty.


Nepřehlédněte: Miliony počítačů s Windows dnes ztratí přístup k internetovému prohlížeči. Týká se to i Čechů


Do Česka dorazila služba SkyShowtime

V Česku dnes zahájila provoz filmová streamovací služba SkyShowtime. Divákům nabízí snímky z produkce Sky, NBCUniversal, Universal Pictures, Peacock, Paramount+, Showtime, Paramount Pictures a Nickelodeon.

Kromě toho stanice také získala licence na 21 původních seriálů od HBO Max, včetně těch, které budou mít premiéru v letošním roce. Služba je pro zákazníky k dispozici přímo na webu a také prostřednictvím aplikace na zařízeních Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google TV a LG TV.

Každý, kdo se zaregistruje a poprvé zaplatí do 13. dubna do 23:59, získá 50% slevu. Standardně tarif stojí 179 Kč měsíčně, v akci je za 89 Kč.

Netflix
Zdroj: Glenn Carstens-Peters / Unsplash

Je levnější než Netflix a další služby

V České republice už působí několik podobných internetových televizí, mimo jiné Amazon Prime, HBO Max, Disney+ nebo Netflix, který co nevidět zavede poplatky za sdílení účtů (exkluzivně jsme o tom psali zde).

V Česku se cena Netflixu dle volby tarifu pohybuje měsíčně od 199 do 319 Kč. HBO Max vychází na 159 Kč a Disney+ na 199 Kč měsíčně. SkyShowtime v akci vychází suverénně nejvýhodněji.

Zdroj náhledové fotografie: mohamed_hassa / Pixabay, zdroj: SkyShowtime

Total
0
Shares
6 komentářů
  1. Tak jsem se zaregistroval a šup strhnuto 179 vočí..kde je ta sleva to fakt nevím

    1. Tak si to zrušte a udělejte předplatné znova. Mají akci -50% pro nové zákazníky, údajně do konce života. Teď by to mělo vycházet na 89 Kč Platí do 11.4.2023. Nečetl jsem celé obchodní podmínky, možná je tam háček.

    2. Když jsem to chtěl udělat přes app tak to chtělo strhnout 179,- když jsem to udělal přes webové stránky tak strhli částku s 50% slevou

  2. Tedy nevím, co je suverénně když klasická cena je o dvacku víc než u HBO. Ta sleva má být doživotní teda? Nechtělo by to prostudovat podmínky, než nalákáte lidí? A Amazon prime je za 79.

    1. Ano sleva je až do roku 2123. Ano čtete správně do té doby bude za nízkou cenu. Co jsem se díval do platebních podmínek co mne budou ztrhavat

Comments are closed.