Huawei Watch 3

Konečně! Huawei Watch 3 umí odpovídat na textovky

  • Huawei Watch 3 jsou v prodeji od léta
  • Nabízejí spoustu režimů a možností
  • Nově hodinky dostávají skvělou funkci

Chytré hodinky se mezi Čechy těší čím dál větší oblibě. To ostatně potvrzují nejen nejrůznější statistiky, ale i meziroční nárůsty prodejů, které brutálně poskočily už v průběhu pandemie. Svoji „polívčičku si přihřál“ i Huawei, který v červnu představil zbrusu nové Watch 3.

Huawei Watch 3 vypadají skvěle

Ty vypadají bombově a pokud jste schopni překousnout jisté limity HarmonyOS, budou vám víc než jen rovnocenným pomocníkem. Jsou totiž až po pomyslný strop napumpované moderními technologiemi a pokročilými funkcionalitami. To vše korunované perfektním zpracováním a samozřejmě i displejem.


Nepřehlédněte: Recenze Huawei Watch 3: perfektní Harmonie?


Chytré hodinky Huawei Watch 3
Novinka se vážně povedla | foto: FONETECH

Odpovídejte na SMS!

Jestli něco uživatelům vadilo, byla to nemožnost z Huawei Watch 3 reagovat na textové zprávy. Tento hendikep je naštěstí minulostí. Smartwatch dostávají důležitou aktualizaci, která přináší především rychlé odpovídání na SMS zprávy a také zlepšení funkce rozsvícení ciferníku pohybem zápěstí apod.

V tento okamžik by měl být update již k dispozici a pokud ne, posečkejte několik dní. Jako obvykle přichází v několika vlnách, proto nepanikařte.

Total
0
Shares