Huawei P50 Pro+

Huawei P50 Pro+ na prvních renderech. Prozrazují, kdo bude králem mobilního focení

  • Huawei P50 Pro+ nám ukazují první neoficiální rendery
  • Telefon vypadá úchvatně, muziku tvrdí zejména obrovský hlavní fotoaparát

V květnu bychom se měli dočkat špičkového Huawei P50, který bude podle všeho prvním smartphonem, jenž se zcela odkloní od operačního systému Android a nabídne vlastní systém Harmony OS. Novinka by měla především excelovat ve fotografických schopnostech, ale i její další výbava bude ve všech směrech maximální možná.


Psali jsme: Telefony Huawei Mate a P dostanou konkurenci. Nový Magic bude lepší, tvrdí Honor


Letos se dočkáme od Huawei našlapané sestavy v podání P50, P50 Pro a P50 Pro+. Nejvyšší verze Pro+ se v Evropě prodávat nebude. Platilo to loni u řady P40 a jinak tomu nebude ani letos. Jak by nový top model Huawei mohl ve skutečnosti vypadat ukazují rendery, o něž se postaral tvůrce zajímavých konceptů HoIIndi.

Huawei P50 Pro+ bude fotomobil roku

Středobodem renderů je stejně jako v případě neoficiálních konceptů P50 a P50 Pro monstrózní hlavní fotoaparát, respektive modul, ve kterém se veškeré snímače budou nacházet. HoIIndi veří, že set verze Pro+ by se mohl skládat celkem z pěti snímačů včetně dosud nevídané periskopické kamerky pro bezztrátový 20× zoom a 200× digitální přiblížení. Na renderech se toto řešení nachází v horním kruhu ve společnosti dalšího, nijak nespecifikovaného fotaparátu.

Nová řada chytrých telefonů P50 bude letos představena až během května. Přesný termín zatím není znám. Důvod je nasnadě: Huawei potřebuje ještě technicky doladit operační systém Harmony OS, který v P50, P50 Pro a P50 Pro+ oslaví premiéru.

Total
1
Shares