Den matek s Huawei

Huawei Live Sales: obrovské slevy a notebook za korunu

  • Ve středu se uskuteční speciální živý přenos Live Sales
  • Huawei zlevní své nejpopulárnější produkty až o 50 %
  • Vyhrát můžete notebook MateBook X Pro za korunu

Huawei v rámci Dne matek připravil speciální akci Live Sales. Po dobu jejího trvání bude možné za výhodné ceny pořídit dárky nejen pro všechny maminky, ale třeba i pro ostatní členy rodiny. Slevy budou dosahovat až padesáti procent a v soutěži se objeví i špičkový notebook MateBook X Pro za pouhou jednu korunu.


Psali jsme: Jak vyměnit řemínek u náramku Huawei Band 6 a Honor Band 6?


Slevy dosahující až 50 % budou moci fanoušci značky získat průběžně během celého živého vysílání, které od středečních 18:00 poběží na oficiálním facebooku Huawei. I tentokrát se výrobce postará o to, aby veškeré zakoupené doputovalo ke svým příjemcům co nejdříve (při objednávce nad 999 Kč dopravu platí Huawei).

Huawei nabídne hodinky za hubičku

Mezi nejzajímavější nabídky Live Sales bezpochyby patří chytré hodinky Watch 2 v dámském i pánském provedení. Například dámský model Watch GT 2 v barvě Rose Gold s kovovým řemínkem bude k zakoupení jen za 3 199 Kč (běžná cena 5 899 Kč). Nejlevnějšími, ale funkčně zcela plnohodnotnými hodinkami v rámci přenosu, budou Watch Fit. Dočasně zlevní na 1 499 Kč.

Za polovinu původní ceny pak bude k mání domácí router AX3 Dual-core (jen 899 korun namísto původních 1 799 korun) a v akci se objeví i nový chytrý náramek Huawei Band 6 nebo sluchátka FreeBuds Pro (2 999 korun namísto 4 399 korun).

Den matek s Huawei
Den matek s Huawei | foto: ilustrační

Soutěž o skvělý notebook

Live Sales nabídnou také nový monitor k počítači Huawei Displej 23.8″, který bude k dostání za 3 199 Kč (běžná cena 3 599 Kč), a to zdaleka není vše. Během večera výrobce vyhlásí několik soutěží o zajímavé ceny. Tou hlavní bude notebook MateBook X Pro, který běžně stojí 37 999 Kč. Jeden šťastný výherce ho získá za pouhou jednu korunu.


Psali jsme: Recenze Huawei Band 6: designová paráda s dlouhou výdrží


Kdy a v kolik?

Akce Huawei Live Sales ke Dni matek začíná ve středu 5. května v 18:00 přímým přenosem na oficiálním facebookovém účtu Huawei Mobile.

Total
26
Shares