Huawei AD80

Huawei uvedl v Česku počítačový monitor AD80 a hned ho zlevnil

  • V České republice se začíná prodávat monitor Huawei AD80
  • Výrobce hned přichystal zajímavou akci
  • Prvních 20 zákazníků získá zdarma sluchátka AM116 a slevu na další nákup

Huawei uvádí v Česku první počítačový monitor AD80 , který je určen především pro méně náročné uživatele. Vhodný je pro běžnou kancelářskou práci a příležitostné hraní her, ale i na sledování filmů, jak ze stolního počítače nebo notebooku, tak i z blu-ray přehrávače a dalších zdrojů.


Psali jsme: Aplikace obchodů APKPure a Huawei AppGallery napadl malware


Huawei AD80 míří do kanceláří a dětských pokojů

Na první pohled monitor zaujme minimalistickým designem a bezrámečkovým provedení. Matný IPS displej s úhlopříčkou 23,8 palce a Full HD rozlišením 1 920 × 1080 px, má poměr stran 16:9 a v obou směrech široké pozorovací úhly 178 stupňů. Použitý panel poskytuje jas až 250 nitů a kontrast 1000:1.

Protože Huawei AD80 nepodporuje technologie AMD FreeSync ani Nvidia G-Sync, není tak úplně určen pro hardcore hráče, ale spíše pro produktivní práci, nenáročné freelancery, domácnosti i korporát.

Tenká kovová noha a bytelný podstavec mají zaručit jednoduchou manipulaci s monitorem, jehož displej lze dle potřeby naklápět v rozmezí 5° až 22°. Hmotnost celku čítající čtyři kilogramy zase zajistí, že se Huawei AD80 nebude po stole hýbat ani při neopatrné manipulaci s propojovacími kabely.

Kromě HDMI portu nabízí monitor i možnost připojení přes VGA, což ocení majitelé starších sestav. Samozřejmostí je VESA standard (100 x 100 mm) pro případné připevnění na zeď a snadno nahmatatelná mechanická tlačítka na spodní hraně monitoru pro intuitivní přístup do nastavení.

Cena, dostupnost a akce

Monitor bude v prodeji od 15. dubna exkluzivně na e-shopu Huawei  za zaváděcí cenu 3 199 korun . Od 30. dubna pak bude v nabídce za 3 599 korun.

Prvních 20 zákazníků, kteří si monitor na e-shopu Huawei zakoupí a ostatním zájemcům zde na něj zanechají recenzi, získají pohodlná sluchátka AM116 a slevu 200 korun na další nákup. Ani ostatní zákazníci však nepřijdou zkrátka.

Pokud také napíší na pořízený monitor recenzi, na příští nákup nad 1 000 korun získají dvousetkorunovou slevu.

Total
1
Shares