Honor Watch GS 3

Hodinky Honor Watch GS 3 vypadají luxusně. Dorazí s HarmonyOS?

  • Honor Watch GS 3 nabídnou nejpřesnější měření srdečního tepu
  • Kdy a za jakou cenu hodinky přijdou na trh, výrobce zatím neprozradil

Honor se na nedávné tiskové konferenci věnoval pouze chytrých telefonům řady Magic3 a tak stranou pozornosti médií zůstaly chytré hodinky Honor Watch GS 3, které navazují na populární Watch GS. K jejich premiéře došlo skrze sociální síť Weibo, kam zástupce firmy umístil i několik renderů nových smartwatch.


Nepřehlédněte: Honor Magic3 není kopírkou Huawei, vzkazuje šéf značky


Honor Watch GS 3 nabídnou eleganci

Zatímco předchozí generace Honor Watch GS byla konstrukčně postavena tak, aby vydržela i hrubší zacházení, nástupce nabízí prémiový design s kruhovým tvarem a tělem z nerezové oceli, doplněný o kožený řemínek v klasické edici a silikonový pásek ve sportovním provedení. Honor Watch GS3 budou k dispozici ve třech variantách – Voyager, Streamer Classic a Racing Edition, a jak budou na zápěstí vypadat, ukazují obrázky níže.

Osmikanálový senzor srdečního tepu

Detailů o hodinkách zatím není mnoho. Výrobce je na informace zatím velmi skoupý. Prozradil jen to, že v oblasti senzorů na spodní straně Watch GS3 se bude nacházet osmikanálový senzor srdečního tepu využívající technologie PPG (fotopletyzmografie). Výsledkem by mělo být vůbc to nejpřesnější měření srdeční frekvence na současných chytrých hodinkách. Nic dalšího už bohužel nevíme.


Nepřehlédněte: Honor Magic3 oficiálně: Snapdragon 888+, systém Turbo X a Google služby


Neznáme velikost kruhového displeje (bylo by překvapení, kdyby nebyl technologie AMOLED) ani použitý operační systém. Zcela jistě nepůjde o nový Wear OS Powered by Samsung ani o Lite OS, s nímž má Honor zkušenosti u svých starších hodinek. Jedinou logickou volbou tak je nasazení HarmonyOS od Huawei, který už se objevil v jeho modelech Huawei Watch 3 a Huawei Watch 3 Pro.

Total
1
Shares