Honor Magic3 Pro+

Honor Magic3 není kopírkou Huawei, vzkazuje šéf značky

  • Honor je bývalou dceřinou firmou čínského Huawei
  • Řada Magic3 je zbrusu novou vlajkovou řadou
  • Design však budí rozpaky a možná oprávněně

Honor se konečně dočkal. Nejenže před pár dny představil zbrusu novou vlajkovou řadu telefonů, ale navíc po hodně dlouhé době znovu spojil své síly s Američanem, díky němuž se tyto smartphony pyšní i podporou služeb Google! Více jak dva roky omílaný hendikep je šmahem pryč a čínská značka může směle vyrazit i do Evropy.

Honor Magic3 = Trefa do černého

Všechny tři novinky jsou na pohled parádní. Zaujmou perfektním zpracováním, brutálním výkonem, obří pamětí, skvělým displejem a ďábelsky rychlým dobíjením. Teoreticky a prakticky tak hraje Číňanovi všechno do karet. Navíc se dočtete na tuzemských i zahraničních fórech, že je o ně navzdory vyšší ceně ohromný zájem.


Nepřehlédněte: Magic3 oficiálně: Snapdragon 888+, systém Turbo X a Google služby


Chytré telefony Magic3 a Magic3 Pro+
Chytré telefony Magic3 a Magic3 Pro+ | foto: Honor

Z toho plyne jediné: Vrcholný management, designéři, inženýři i celý podpůrný tým si můžou oddechnout. Na nějaké predikce v souvislosti s úspěšnými prodeji je sice ještě brzy, ale celkově pozitivní ohlasy dávají tušit, že Honor Magic3 bude pomyslnou trefou do černého.

Jde jen o kopírku Huawei Mate 50?

Krátce po čtvrteční premiéře následovala tisková konference, na otázky odpovídal Zhao Ming, CEO společnosti. Některé byly obecného rázu, jiné se týkali nejbližší budoucnosti a pak se objevila jedna, která šéfa Honoru zvedla malinko ze židle. Novinář se totiž zeptal, jestli nová řada není jen rebrandovanou sérií Huawei Mate 50, která by měla být představena v příštím roce.

To Ming kategoricky odmítl a poukázal na následující fakta: a) podnik je samostatný od 17. listopadu loňského roku, b) má vlastní vývoj, plány a strategii, s Huawei jej nic nespojuje, c) s bývalou mateřskou společností mají i nadále dobré vztahy, ale (znovu) každý hraje sám za sebe, d) vývoj nových telefonů mu zabral dlouhých 8 měsíců. „Magic3 je jen a pouze náš vlastní produkt,“ dodal na závěr.

Total
4
Shares