Jaderná válka

Expert: Mimozemšťané Rusům zabrání v jaderné válce na Zemi, na dálku deaktivují rakety

  • Jaderná válka na Zemi nebude
  • Zachrání nás prý mimozemšťané

Slavný izraelský iluzionista a záhadolog Uri Geller je toho názoru, že jaderná válka na Zemi nikdy nebude a lidstvo před sebezničením zachrání mimozemšťané. Upozornil na to server DailyStar.


Nepřehlédněte: Vědec bije na poplach: Neposílejte vzkaz mimozemšťanům, mohou zaútočit na Zemi


Mimozemšťané zabrání katastrofě

Uri Geller, který o sobě tvrdí, že dokáže myslí ohýbat lžíce podobně jako ve filmu Matrix a číst ostatním lidem myšlenky, je přinejmenším zvláštní člověk. Před nedávnem uvedl, že mimozemšťané lidstvo naučí, jak vymýtit všechny nemoci a prodlouží průměrnou délku lidského života na 220 let. V posledním rozhovoru se ale zaměřil na něco mnohem děsivějšího – jadernou válku.

V souvislosti s invazí na Ukrajinu v médiích v posledních týdnech několikrát zaznělo, že by Rusko mohlo použít atomové zbraně. Geller je přesvědčen o tom, že pokud by ruský prezident Putin přece jen našel sílu jaderné zbraně použít, zastaví ho mimozemšťané: buď deaktivací atomových hlavic nebo sestřelením raket.

Přistanou do 5 let?

Izraelec si myslí, že by nás mimozemšťané mohli navštívit už během v příštích pěti letech a co je možná ještě důležitější – že přijdou v míru. Předpovídá, že přistanou na ikonickém místě, jako je např. tajemný Velikonoční ostrov nebo v Egyptě mezi pyramidami.

„Pokud na Zemi mimozemšťané přistanou, nepůjde o invazi. Bude to přátelské,“ tvrdí Geller. „Kdyby k nám byli nepřátelští, byli bychom už dávno zničeni. Věřím, že existuje několik mimozemských inteligencí, které nás sledují. Někteří mimozemšťané pocházejí z úplně jiných míst ve vesmíru.“

V rozhovoru dále zaznělo, že v roce 1991 spolupracoval s americkou vládou, která ho požádala, aby silou svých myšlenek zapůsobil na ruskou delegaci a přesvědčil ji, aby podepsala tzv. Smlouvu o nešíření jaderných zbraní (anglicky: Treaty on the Non-Proliferation of Nuclear Weapons).

Umí ovládat naše jaderné zbraně?

Geller není jediný, kdo tvrdí, že mimozemšťané zabrání zničení lidstva. Stejného názoru byl i šestý muž na Měsíci Edgar Mitchell, který před několika lety uvedl, že mimozemšťané sabotovali jaderné testy na raketové střelnici White Sands Missile Range, nacházející se v Novém Mexiku.

Zdroj náhledové fotografie: Pawel86 / Pixabay

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. Pan se vyjadruje velice hezky.Doufam ze bere patricne leky.

Comments are closed.