Kdy lidstvo obdrží první zprávu od mimozemšťanů?

Mimozemšťané prodlouží lidský život na 220 let a vyléčí všechny nemoci, tvrdí slavný záhadolog

  • Věčně žít nebudeme, ale průměrná délka lidského života by se mohla vyšplhat na 220 let
  • Myslí si to záhadolog Uri Geller, který předpovídá brzkou návštěvu mimozemšťanů

Uri Geller je zvláštní člověk, který o sobě tvrdí, že dokáže silou mysle ohýbat lžíce podobně jako ve filmu Matrix a číst ostatním lidem myšlenky. Své schopnosti prý získal od mimozemšťanů, ale důkazy nikdy nepředložil. Před nedávnem slavný Izraelec šokoval tvrzením, že se vědcům již podařilo narazit na vyspělé bytosti z kosmu.


Nepřehlédněte: Podvodníci útočí ve velkém na české bazary. Okradli už třetinu lidí, pětina podvod dosud nehlásila


Podle Gellera mimozemšťané lidstvo naučí, jak vymýtit všechny nemoci a prodlouží průměrnou délku lidského života na 220 let. Dodal, že je přesvědčen o tom, že každý, kdo se dnes narodí, se během svého života s mimozemšťany určitě setká.

Výlečí všechny nemoci a prodlouží mám život

Ti však nebudou nepřátelské povahy, jak často můžeme vidět v hollywoodských filmech, ale pomohou lidstvu učinit velký skok vpřed. „Moji drazí přátelé, současné děti poznají mimozemšťany, kteří nám poradí, jak se zbavit všech nemocí,“ napsal Geller na Twitter. „Průměrná délka lidského života se postupně vyšplhá až na 220 let,“ dodal.

Geller předpovídá návštěvu z kosmu celkem pravidelně. Je například přesvědčen o tom, že australští vědci mapující rádiové vlny, kteří nedávno objevili obří zdroj energie ve vzdálenosti 4 000 světelných let od Země, narazili ve skutečnosti na komunikaci „nadřazených“ bytostí z vesmíru, přičemž tito mimozemšťané se podle něj již pohybují naším směrem. „Nepochybuji o tom, že to souvisí s mimozemskou inteligencí, která je mnohem vyšší než ta naše. Začněte luštit jejich vzkazy! Připravují nás na brzké hromadné vylodění!“ varoval.

Jsou už Mimozemšťané na cestě?

Jeden z jeho příznivců na zprávu o příletů „zelených mužíčků“ reagoval nadšeně: „Je mi 46 a upřímně doufám, že se mimozemšťané ukážou ještě během mého života. Očekávám, že k tomu dojde před rokem 2040.“

Další si pak myslí, že mimozemšťané na Zemi nepřistanou, dokud lidstvo nepřejde na novou úroveň kolektivního vědomí. Zazněly ale i kritické hlasy: „Nestojím o to žít déle, jen bych chtěl žít s větší energií, bez bolestí a s čistou myslí desetiletého dítěte,“ povzdechl si další člověk a jiný ho doplnil: „Takže starší ročníky mají smůlu.“ Reagoval tak na to, že než mimozemšťané Zemi navštíví, možná už nebude naživu.

Zdroj náhledové fotografie: Stephen Leonardi / Unsplash

Total
0
Shares