Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

Chytrý náramek Xiaomi Mi Smart Band 6: unikla česká cena

  • Česká cena Mi Smart Band 6 byla stanovena na 1 190 Kč
  • Bude nový chytrý náramek prodejním hitem?

Xiaomi si pro zákazníky kromě spousty smartphonů připravilo také novou generaci svého populárního chytrého náramku. Očekávaný Mi Smart Band 6 právě dorazil do prvního českého obchodu. Novinka klade důraz zejména na větší displej, který vyplňuje celou čelní plochu náramku.


Psali jsme: Zákazníci si stěžují na displej Xiaomi Redmi Note 10


Souboj s Huawei a Honorem

Letošní Xiaomi Mi Smart Band 6 to ale nebude mít lehké. Nové chytré náramky s podobnými funkcemi a velkým displejem uvádějí i další výrobci, jako např. Honor se svým Band 6 nebo Huawei (také Band 6). V případě mnoha zákazníků to tak bude především cena, která rozhodne o tom, jaký z nich pořídit.

V předobjednávce jednoho tuzemského obchodu lze Xiaomi Mi Smart Band 6 předobjednat za 1 190 korun. Společnosti Honor a Huawei cenu svých novinek na českém trhu zatím neoznámily. Vzniká tím tedy mírná konkurenční výhoda pro Xiaomi.

Mi Smart Band 6
Mi Smart Band 6 v prodeji | foto: Xiaomi

Velký AMOLED displej a měření SpO2

Mi Smart Band 6 má velký 1,53palcový AMOLED displej s rozlišením 152 × 486 pixelů (326 pixelů na palec). Potěší přítomnost nového senzoru pro měření okysličení krve (SpO2), ale Band 6 umí sledovat také kvalitu spánku (včetně REM fáze), stres či tepovou frekvenci.

Po vzoru staršího Band 5 je náramek utěsněný proti vniknutí vody do tlaku 5 atmosfér, takže si s ním můžete jít v klidu zaplavat nebo se osprchovat. Xiaomi uvádí, že nabíječku s magnetickým konektorem budete potřebovat jednou za 14 dní.

Aplikace Mi Fit, která poslouží pro spárování Mi Smart Band 6 a chytrého telefonu, nabídne více než 130 ciferníků, aby si mohl vybrat opravdu každý. K dispozici bude i 30 sportovních režimů, což je dvojnásobek oproti předchozímu modelu.

Total
0
Shares