Redmi Note 10

Zákazníci si stěžují na displej Xiaomi Redmi Note 10

  • Displej si dělá co chce, lamentují majitelé smartphonu Xiaomi Redmi Note 10
  • Na vině je nejspíše softwarový problém. Mohla by pomoci aktualizace

Málokterý telefon je krátce po svém uvedení do prodeje bez chyb a problémy provázejí bohužel i nedávno představenou dvojici Redmi Note 10 a Redmi Note 10 Pro. Uživatelé si stěžují zejména na jejich displej, který vykazuje různé nestandardní chování. Upozornil na to server GizChina.

Nedávno představenou řadu Redmi Note 10 tvoří hned několik modelů, které pokrývají poměrně široké spektrum potřeb potenciálních zájemců. Klíčovou novinkou je model Redmi Note 10 Pro, který na svou nízkou cenu oplývá velice zajímavými parametry. K zahození však není ani Redmi Note 10.


Psali jsme: Série Redmi Note 10 oficiálně: frontální útok na vaše peněženky


Zamrzá a nereaguje na dotyk

Jak Redmi Note 10 Pro, tak standardní Redmi Note 10, provázejí bohužel porodní bolesti. Majitelé obou smartphonů si stěžují na problémy se zamrzáním displeje, s jeho citlivostí na dotyk nebo nadměrné blikání obrazovky při aktivních 120 Hz (Redmi Note 10 Pro) a využívání uživatelského prostředí v tmavém režimu (Dark Modu).

Telefon mu vyměnili. Nepomohlo to

Jeden z majitelů Redmi Note 10 v Indii chtěl celou záležitost vyřešit co nejdříve. Svůj telefon tak vzal a vydal se s ním do obchodu, kde mu ho vyměnili za nový.

Jeho radost však netrvala dlouho. Stejným problémem trpěl i vyměněný mobil. Indické zastoupení Redmi později vydalo prohlášení, že výrobce o problémech s displejem ví a vyřešit by je měla připravovaná aktualizace.

V České republice se oficiálně prodává zatím pouze model Redmi Note 10. Pokud tento telefon vlastníte a setkali jste se s nějakými chybami, kontaktuje neprodleně prodejce.

Cena

  • Redmi Note 10 4/64 GB – 4 999 korun
  • Redmi Note 10 4/128 GB – 5 499 korun
Total
25
Shares